Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 29.10.2017, o godz. 14:00.

Wygraj 1 sezon Belfra na DVD

Z okazji premiery 2. sezonu serialu Belfer wraz z Canal+ przygotowaliśmy dla was konkurs. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania płyty DVD z 1. sezonem.

Dziś premiera drugiego sezonu serialu Belfer. To bardzo dobra chwila na to, by przeprowadzić konkurs z fajnymi nagrodami. Do rozdania mamy 5 zestawów płyt DVD z 1 sezonem Belfra. Chcecie je zgarnąć? Zadanie konkursowe tym jest dość proste: Napiszcie, która postać waszym zdaniem jest sprawcą zamieszania we Wrocławskim liceum. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytami.

foto. materiały prasowe
foto. materiały prasowe

Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected] w tytule wpisując: BELFER. W treści umieśćcie odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko, a także adres. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 października do godziny 14:00.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.