Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement
 

Konkursy

Konkurs zakończył się 20.10.2017, o godz. 23:59.

Wygraj biografię Michaela Fassbendera!

Z okazji premiery biografii słynnego i cenionego aktora przygotowaliśmy dla Was konkurs. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania egzemplarza książki "Michael Fassbender. Biografia".

Do powszechnej sprzedaży, nakładem wydawnictwa Dolnośląskiego, trafiła biografia Michaela Fassbendera, którego nowy film – Pierwszy śnieg – lada dzień zadebiutuje w polskich kinach. Książka napisana została przez Jima Maloneya i wzbogacona o dodatkowe materiały przez polską dziennikarkę Anitę Zuchorę. Biografia koncentruje się na przedstawieniu nie tylko kariery aktorskiej, ale także Fassbendera na co dzień, w oderwaniu od jego filmowych kreacji.

 

Michael Fassbender. Biografia - okładka
Źródło: Wyd. Dolnośląskie

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy, że odpowiecie na jedno (podwójne) pytanie:

Która kreacja Michaela jest dla Was tą najlepszą i dlaczego (prosimy o konkrety!), a także w roli jakiej postaci (rzeczywistej, popkulturowej, zmyślonej) chcielibyście go jeszcze zobaczyć?

Im ciekawsze i bardziej kreatywne odpowiedzi, tym większa szansa na wygraną! Do rozdania mamy aż 3 egzemplarze! Odpowiedzi ślijcie na naszego konkursowego maila: [email protected]

Regulamin! 

I powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?