Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 20.10.2017, o godz. 23:59.

Wygraj biografię Michaela Fassbendera!

Z okazji premiery biografii słynnego i cenionego aktora przygotowaliśmy dla Was konkurs. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania egzemplarza książki "Michael Fassbender. Biografia".

Do powszechnej sprzedaży, nakładem wydawnictwa Dolnośląskiego, trafiła biografia Michaela Fassbendera, którego nowy film – Pierwszy śnieg – lada dzień zadebiutuje w polskich kinach. Książka napisana została przez Jima Maloneya i wzbogacona o dodatkowe materiały przez polską dziennikarkę Anitę Zuchorę. Biografia koncentruje się na przedstawieniu nie tylko kariery aktorskiej, ale także Fassbendera na co dzień, w oderwaniu od jego filmowych kreacji.

 

Michael Fassbender. Biografia - okładka
Źródło: Wyd. Dolnośląskie

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy, że odpowiecie na jedno (podwójne) pytanie:

Która kreacja Michaela jest dla Was tą najlepszą i dlaczego (prosimy o konkrety!), a także w roli jakiej postaci (rzeczywistej, popkulturowej, zmyślonej) chcielibyście go jeszcze zobaczyć?

Im ciekawsze i bardziej kreatywne odpowiedzi, tym większa szansa na wygraną! Do rozdania mamy aż 3 egzemplarze! Odpowiedzi ślijcie na naszego konkursowego maila: [email protected]

Regulamin! 

I powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.