Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 18.10.2016, o godz. 23:59.

Wygraj bon na zakupy w sklepie dla geeków – wyniki

Wraz ze sklepem Geekup.pl zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami są bony na zakupy geekowskich i popkulturowych gadżetów.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Robert
II miejsce – Monarhosyn
wyróżnienia – Erwin Borowski, Marta Gawrońska, Ewa Grzelak


Każdy prawdziwy geek marzy o posiadaniu w swojej kolekcji gadżetów związanych ze swoimi ulubionymi filmami, serialami czy komiksami. W naszym konkursie, który organizujemy wspólnie z ze sklepem Geekup.pl, będziecie mieli możliwość powiększenia swojej kolekcji.

Zasady konkursu są proste. Po pierwsze należy zapoznać się z regulaminem, a następnie wypełnić zadanie konkursowe. Polega ono na wejściu na stronę sklepu  Geekup.pl, wybraniu 3 najbardziej interesujących Was przedmiotów, a następnie wymienienie ich w komentarzu do tego konkursu, wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie Ty powinieneś je otrzymać.

naekranie2-min

Będziemy oceniać pomysłowość, humor i stężenie geekowatości. Zaskoczcie nas, a zwiększycie swoje szanse. Macie na to czas  do 18 października 2016 r. do godz. 23:59. Autorzy odpowiedzi, które najbardziej przypadną nam do gustu, otrzymają następujące nagrody:

I miejsce – bon do sklepu Geekup.pl za 200 zł,

II miejsce – bon do sklepu Geekup.pl za 100 zł,

III -V – nagroda niespodzianka ze sklepu.

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]