Przeczytaj w weekend

Dobre zachowanie, Search Party, The Last O.G – daty premier seriali TBS i TNT

Stacje TNT i TBS ogłosiły daty premier swoich seriali w sezonie jesiennym. Sprawdźcie, kiedy zostaną wyemitowane poszczególne produkcje.

Stacje TNT i TBS ogłosiły daty premier swoich seriali w sezonie jesiennym. Sprawdźcie, kiedy zostaną wyemitowane poszczególne produkcje.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  tnt 

W jesiennej ramówce stacji TNT i TBS znajdują się zarówno tytuły powracające, jak i te zupełnie nowe. Są już daty premier poszczególnych odcinków, które prezentujemy w poniższej liście:

  • Good Behavior (2. sezon) - niedziela, 15 października, TNT
  • Search Party (2. sezon) - niedziela, 19 listopada, TBS (po dwa odcinki co tydzień)
  • The Last O.G (premiera) - wtorek, 24 października, TBS (dwa odcinki premierowe)
  • Drop the Mic (premiera) - czwartek, 26 października, TBS

Czytaj także: Słaba oglądalność serialu Will. Komedia Rozbici z szansą na nowy sezon

Jesienią na stacji TBS powrócą także nowe sezony programów, które nie mają jeszcze ustalonej daty premiery. Należą do nich People of Earth (2. sezon), The Guest Book (2. sezon) i Snoop Dogg Presents The Joker's Wild.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: TNT

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV