Przeczytaj w weekend

Godzilla 2: Król potworów – piękne plakaty celebrujące chiński nowy rok

Godzilla 2: Król potworów to nadchodząca superprodukcja o gigantycznych potworach. Za kamerą stoi Mike Dougherty.

Godzilla 2: Król potworów to nadchodząca superprodukcja o gigantycznych potworach. Za kamerą stoi Mike Dougherty.

Godzilla: King of the Monsters to kolejny film włączający się promocję związane z chińskim nowym rokiem, który oficjalnie rozpoczął się 5 lutego. Tym razem jest to Rok Świni (w niektórych publikacjach mów się też, że Dzika).

Plakaty przedstawiają bohaterów filmu, czyli Godzillę, Mothrę, Rodana i Króla Ghidorę. Najpierw zostały opublikowane w chińskich mediach społecznościowych na platformie Weibo.

Zobaczcie w galerii:

Godzilla: King of the Monsters - premiera w maju.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV