Pułapka: sezon 1, odcinek 3. Co się wydarzy? [ZDJĘCIA]

Pułapka s01e03 - co się wydarzy w trzecim odcinku? Mamy streszczenie i zdjęcia z trzeciego odcinka Pułapki.

Pułapka s01e03 - co się wydarzy w trzecim odcinku? Mamy streszczenie i zdjęcia z trzeciego odcinka Pułapki.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zdjęcia 

Pułapka to serial, w którym nie ma czasu na przestoje. 3. odcinek to już w końcu połowa. sezonu. Reżyserem jest Łukasz Palkowski (Najlepszy, Bogowie), a główną rolę gra Agata Kulesza.

Pułapka - co się wydarzy w 3. odcinku?

Ewie i Oldze udaje się uciec z zasadzki zastawionej przez Czarnego. Pomiędzy wychowanką domu dziecka, a pisarką nie ma zaufania. Dziewczyna uważa, że  Sawickiej zależy tylko na dobrym temacie do książki. Na pomoc przychodzi im Justyna i Ewe udaje się ukryć przed komisarzem. Podczas poszukiwania wskazówek pisarka spotyka się z tajemniczym i groźnym przeciwnikiem.

Pułapka - odcinek 3 zostanie wyemitowany w TVN w niedzielę 23 września o 21:30. Zobaczcie zdjęcia:

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV