Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Łukasz Palkowski

Łukasz Palkowski
 • Data urodzenia:

  2 marca 1976 (43)
 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa
 • Narodowość:

  Polak
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta
 • Bio:

  Łukasz Palkowski jest członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Jako reżyser filmowy debiutował w 2004 roku krótkometrażówką pt.: Nasza ulica. W 2014 roku otrzymał Złoty Glan, nagrodę kina Charlie w Łodzi. Jego obraz pt.: Bogowie zdobył wiele nagród m.in. Orła, Bursztynowe Lwy.

W obsadzie (7)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV