Anni

Anni ma 10 lat. Zamiast do szkoły, codziennie rano przychodzi na pobliski skwer, gdzie kilkoro znajomych jej ojca udziela jej lekcji pod gołym niebem. Anni ma zakaz wstępu do szkoły. Jest córką chińskiego dysydenta, a uniemożliwienie jej nauki to jedna z form represji: władze na różne sposoby starają się uprzykrzyć życie obrońcom praw człowieka. Zaimprowizowana „klasa” Anni to także miejsce protestu – spotykają się tam znajomi jej ojca, pojawiają się transparenty, nawiązują się spontaniczne dyskusje z przypadkowymi przechodniami. Zhu Rikun po raz kolejny dokumentuje środowisko aktywistów, którzy nie bacząc na konsekwencje decydują się na konfrontację z systemem. [opis dystrybutora kino]

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Timothy Olyphant

Timothy Olyphant

ur. 1968, kończy 51 lat

Jack Gleeson

Jack Gleeson

ur. 1992, kończy 27 lat

Michaela McManus

Michaela McManus

ur. 1983, kończy 36 lat

Tony Goldwyn

Tony Goldwyn

ur. 1960, kończy 59 lat

Tahmoh Penikett

Tahmoh Penikett

ur. 1975, kończy 44 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV