Chirurdzy (2005-2019)

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Serial Chirurdzy opowiada o perypetiach lekarzy i stażystów ze szpitala Seattle Grace. Ukazuje zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne.

Trailery i materiały wideo

Najnowsza recenzja redakcji

Chirurdzy kończą kolejny sezon w dość chaotyczny sposób. Nad Seattle nadciąga gęsta mgła, która paraliżuje ulice miasta, a tym samym komplikuje sytuację kilku bohaterów serialu. Nieprzyjemne okoliczności nawarstwiają się, pacjenci znajdują się w sytuacji zagrożenia życia, a do tego wszystkiego jest jeszcze presja czasu.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że odcinek finałowy w końcu rozprawił się z kilkoma wątkami, które ciągnęły się praktycznie przez cały sezon. Nareszcie dostajemy decyzję, kogo tak naprawdę kocha dr Hunt. A dzieje się to w jak najbardziej przewidywalny sposób, bo podczas porodu jego dziecka. Żeby nie było zbyt lekko i przyjemnie, to akcja porodowa dr Altman rozpoczęła się daleko od szpitalnych murów, a gęsta mgła nad miastem nie ułatwiała jej wcale podróży. Na szczęście twórcy nie decydują się na żadne drastyczne rozwiązanie, ani na przesadne komplikacje. Poród przebiega bez większych problemów, dr Hunt szepcze do ucha czułe słowa miłości, które dusił w sobie przez lata. I wszystko to oglądałoby się doskonale, gdyby nie sposób, w jaki dr Altman reagowała na sam poród. Była po prostu irytująca. Jak na lekarkę z takim stażem, zwłaszcza z doświadczeniem wojennym, jej zachowanie nie do końca zgadzało się z tym, co do tej pory o niej wiedzieliśmy. Momenty, które w założeniu miały być zabawne, sprawdzały się w porządku. Kulała natomiast bardzo część dramatyczna, która najzwyczajniej w świecie nie była wiarygodna. Na koniec, z patchworkowej rodziny, która przewijała się od samego początku sezonu, zostają tylko dr Altman i dr Hunt i ich nowo narodzone dziecko. Jest to zdecydowanie najbardziej pozytywny wątek odcinka i więcej szczęścia w tym finale już nie uświadczy.

Do tej pory nierozerwalnie z tym wątkiem łączyła się też dr Shepherd, która tym razem wykazuje się zaskakująco racjonalnym myśleniem. W tym sezonie, kreowanie jej postaci opierało się głównie o jej życie miłosne i na tym też właśnie się kończy. Co prawda jako lekarz ma kilka sukcesów medycznych, ale najwięcej emocji dostarczało jednak jej dość intensywny związek z dr. Lincolnem. I tutaj też na koniec nie padają żadne wiążące deklaracje, nie ma wskakiwania na głęboką wodę. Pozostaje racjonalizm, którego tak rzadko można było uświadczyć u tej bohaterki. I w takim wykonaniu jej postać podoba mi się o wiele bardziej niż dotychczasowy chaos, który wszędzie się za nią poruszał. Pod tym względem można uznać sezon za udany dla dr. Shepherd, nawet jeśli ponownie stoi na rozdrożu.

Lwia część odcinka została poświęcona dr Grey i dr. DeLuca i całemu fałszerstwu ubezpieczeniowemu, którego się dopuścili. Andrew w dalszym ciągu bierze całą winę na siebie, mimo że dr Grey jest gotowa wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Co ciekawe, po jej stronie staje dr Webber i dr Karev. Zbiorowa scena, w której ci bohaterowie przyznają się do winy jest jedną z najbardziej zaskakujących, jakie serial kiedykolwiek nam przygotował. Tym bardziej, że dr Bailey zwalnia z pracy całą trójkę. Takiego obrotu spraw się nie spodziewałam, tym bardziej że ten serial posiada naprawdę skostniałą strukturę hierarchii swoich lekarzy. Ta trójka jest trzonem całej produkcji i prawdziwe usunięcie ich z serialu wydałoby się strzałem w stopę. Zapewne to zwolnienie zostanie w jakimś stopniu odwrócone, ale póki co wizja, że ta trójka nie ma więcej wstępu do szpitala jako pracownicy wydaje się być ekscytująca i w pełni ją kupuję. Już teraz czekam na dalszy rozwój wydarzeń i z łatwością dam się trochę powodzić za fanowski nos.

Odcinek finałowy dostarcza też najbardziej oczekiwaną sceną sezonu, czyli deklarację uczuć dr Grey wobec dr. DeLuca. Jestem zaskoczona jak dobrze to wyszło i jak bardzo wiarygodnie. Wydaje się, że w końcu cień zmarłego męża dr Grey już zniknął i jej postać faktycznie może ruszać do przodu. Co więcej, być może już teraz sugeruje się nam crossover z serialem Sposób na morderstwo. Ewidentnie dr Grey będzie potrzebować dobrego adwokata i wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby oba seriale mogłyby się połączyć w słusznej sprawie. Tym bardziej, że dr Grey wspomina, że stosunek rządu wobec migrantów w Stanach Zjednoczonych jest o wiele gorszym złem niż to, do którego dopuściła się ona. Szlachetne intencje dr Grey po raz kolejny przysporzyły jej kłopotów, ciekawe tylko jak tym razem wyjdzie z tego obronną ręką.

Odcinek finałowy to też happy end dla postaci Gusa, który w końcu dostaje odpowiednią ilość krwi do przeszczepu. Ten wątek był najbardziej dramatyczny ze wszystkich przedstawionych w finale sezonu. Oczywiście ociera się o racjonalne granice prawdopodobieństwa, niemniej jednak ogląda się go z satysfakcją. Brakowało jeszcze gigantycznego czerwonego zegara odliczającego ostatnie sekundy życia chłopca, dopóki nie przyjdzie ratunek. Tutaj mamy pełne szczęśliwe zakończenie, a dodatkowo nawet pewną nutę motywacyjną związaną z postacią dawcy krwi dla Gusa. Całość wyszła zgrabnie, dostarczając pozytywnych emocji i małej nuty adrenaliny.

Nie samymi sukcesami żyje,  po fali dość pozytywnych zakończeń wątek dr. Avery i dr Pierce stoi pod wielkim znakiem zapytania. A dokładnie chodzi o postać Jacksona, który zaginął gdzieś w gęstej mgle. Aż mam ochotę powiedzieć, że po prostu zostawił Maggie własnemu losowi po całodziennym wysłuchiwaniu jej zrzędzenia. Ponownie ich wątek jest tym najnudniejszym i najmniej wnoszącym do fabuły. Ta dwójka błąka się po lesie, kłócąc się ze sobą o podstawowe rzeczy w ich związku. Nie jest to ani przyjemne, ani za specjalne interesujące. Chyba, że ktoś lubi z irytacją wywracać oczami podczas seansu to ten wątek nadaje się do tego idealnie. Na koniec widzowie zostają z pytaniem dotyczącym losów dr. Avery. Rzecz w tym, że nie jestem do końca przekonana, czy po takim sezonie chcę wiedzieć co się z nim dzieje. Jego postać znikała bez słowa kilkakrotnie, więc i tym razem nie odczuwa się za specjalnej różnicy.

To, co serial zdecydowanie robi dla widzów, to przekaz moralny, jaki ze sobą niesie. A jest on dość mocny i wypowiada się na kilka tematów. Przede wszystkim nigdy nie można tracić nadziei, bo cuda medyczne zdarzają się każdego dnia. Po drugie nie można przymykać oczu na niesprawiedliwość, tylko trzeba z nią walczyć. Po trzecie natomiast, depresja to nie tylko zły humor, ale poważna choroba, która wymaga specjalistycznej pomocy. Zwłaszcza ten ostatni element widać na przykładzie dr Jo Karev, która w końcu decyduje się skorzystać z pomocy, którą się jej oferuje. I o ile ten wątek miał swoje wzloty i upadki, to jednak scena, w której Jo udaje się na oddział psychiatrii, jest bardzo wymowna. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy napady lękowe i depresja stają się współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi. Bez wątpienia nie jest to tylko przypadkowy wątek, by urozmaicić życie bohatera serialu. Serial Chirurdzy od dawna wypowiada się w sprawach społecznych i tym raz postanawia odpowiedzieć na potrzeby swoich widzów.

W ostatecznym rozrachunku finał jest raczej bardziej słodki niż gorzki. Zamyka najważniejsze wątki, pozostawiając sobie jednak bezpieczną furtkę na najbliższy sezon. Finał nie pozwala się nudzić, wywołując skrajne uczucia, począwszy od irytacji (dr Pierce) do ekscytacji (wyznanie dr Grey). Spokojnie można znaleźć kilka uproszczeń, a bohaterowie nie do końca zachowują się logicznie, ale nie wpływa to krzywdząco na odbiór nie tylko odcinka, ale i sezonu. Całość jednak dobrze ze sobą współpracuje i dostarcza widzom satysfakcjonującą rozrywkę, na którą warto było czekać.

Sezony

Sezon 1

 1. A Hard Day’s Night (28 marca 2005)
 2. The First Cut is the Deepest (4 kwietnia 2005)
 3. Winning a Battle, Losing the War (11 kwietnia 2005)
 4. No Man’s Land (18 kwietnia 2005)
 5. Shake Your Groove Thing (25 kwietnia 2005)
 6. If Tomorrow Never Comes (2 maja 2005)
 7. The Self Destruct Button (9 maja 2005)
 8. Save Me (16 maja 2005)
 9. Who’s Zoomin’ Who? (23 maja 2005)

Sezon 2

 1. Raindrops Keep Falling on My Head (26 września 2005)
 2. Enough is Enough (No More Tears) (3 października 2005)
 3. Make Me Lose Control (10 października 2005)
 4. Deny, Deny, Deny (17 października 2005)
 5. Bring the Pain (24 października 2005)
 6. Into You Like a Train (30 października 2005)
 7. Something to Talk About (6 listopada 2005)
 8. Let It Be (13 listopada 2005)
 9. Thanks for the Memories (20 listopada 2005)
 10. Much Too Much (27 listopada 2005)
 11. Owner of a Lonely Heart (4 grudnia 2005)
 12. Grandma Got Run Over by a Reindeer (11 grudnia 2005)
 13. Begin the Begin (15 stycznia 2006)
 14. Tell Me Sweet Little Lies (22 stycznia 2006)
 15. Break on Through (29 stycznia 2006)
 16. It’s the End of the World (5 lutego 2006)
 17. As We Know it (12 lutego 2006)
 18. Yesterday (19 lutego 2006)
 19. What Have I Done to Deserve This? (26 lutego 2006)
 20. Band Aid Covers the Bullet Hole (12 marca 2006)
 21. Superstition (19 marca 2006)
 22. The Name of the Game (3 kwietnia 2006)
 23. Blues for Sister Someone (1 maja 2006)
 24. Damage Case (8 maja 2006)
 25. 17 Seconds (15 maja 2006)
 26. Deterioration of the Fight or Flight Response (15 maja 2006)
 27. Losing My Religion (15 maja 2006)

Sezon 3

 1. Time Has Come Today (21 września 2006)
 2. I Am a Tree (28 września 2006)
 3. Sometimes a Fantasy (5 października 2006)
 4. What I Am (12 października 2006)
 5. Oh, the Guilt (19 października 2006)
 6. Let the Angels Commit (2 listopada 2006)
 7. Where the Boys Are (9 listopada 2006)
 8. Staring at the Sun (16 listopada 2006)
 9. From a Whisper to a Scream (23 listopada 2006)
 10. Don’t Stand So Close to Me (30 listopada 2006)
 11. Six Days (1) (11 stycznia 2007)
 12. Six Days (2) (18 stycznia 2007)
 13. Great Expectations (25 stycznia 2007)
 14. Wishin’ and Hopin’ (1 lutego 2007)
 15. Walk on Water (8 lutego 2007)
 16. Drowning on Dry Land (2) (15 lutego 2007)
 17. Some Kind of Miracle (3) (22 lutego 2007)
 18. Scars and Souvenirs (15 marca 2007)
 19. My Favorite Mistake (22 marca 2007)
 20. Time After Time (19 kwietnia 2007)
 21. Desire (26 kwietnia 2007)
 22. The Other Side of This Life (1) (3 maja 2007)
 23. The Other Side of This Life (2) (3 maja 2007)
 24. Testing 1-2-3 (10 maja 2007)
 25. Didn’t We Almost Have It All (17 maja 2007)

Sezon 4

 1. A Change is Gonna Come (27 września 2007)
 2. Love/Addiction (4 października 2007)
 3. Let the Truth Sting (11 października 2007)
 4. The Heart of the Matter (18 października 2007)
 5. Haunt You Every Day (25 października 2007)
 6. Kung Fu Fighting (1 listopada 2007)
 7. Physical Attraction… Chemical Reaction (8 listopada 2007)
 8. Forever Young (15 listopada 2007)
 9. Crash Into Me (1) (22 listopada 2007)
 10. Crash Into Me (2) (6 grudnia 2007)
 11. Lay Your Hands on Me (10 stycznia 2008)
 12. Where the Wild Things Are (24 kwietnia 2008)
 13. Piece of My Heart (1 maja 2008)
 14. The Becoming (8 maja 2008)
 15. Losing My Mind (15 maja 2008)
 16. Freedom (1) (22 maja 2008)
 17. Freedom (2) (22 maja 2008)

Sezon 5

 1. Dream a Little Dream of Me (1) (25 września 2008)
 2. Dream a Little Dream of Me (2) (25 września 2008)
 3. Here Comes the Flood (9 października 2008)
 4. Brave New World (16 października 2008)
 5. There’s No ‚I’ in Team (23 października 2008)
 6. Life During Wartime (30 października 2008)
 7. Rise Up (6 listopada 2008)
 8. These Ties That Bind (13 listopada 2008)
 9. In the Midnight Hour (20 listopada 2008)
 10. All by Myself (4 grudnia 2008)
 11. Wish You Were Here (8 stycznia 2009)
 12. Sympathy for the Devil (15 stycznia 2009)
 13. Stairway to Heaven (22 stycznia 2009)
 14. Beat Your Heart Out (5 lutego 2009)
 15. Before and After (12 lutego 2009)
 16. An Honest Mistake (19 lutego 2009)
 17. I Will Follow You Into the Dark (12 marca 2009)
 18. Stand by Me (19 marca 2009)
 19. Elevator Love Letter (26 marca 2009)
 20. Sweet Surrender (23 kwietnia 2009)
 21. No Good at Saying Sorry (30 kwietnia 2009)
 22. What a Difference a Day Makes (7 maja 2009)
 23. Here’s to the Future (1) (14 maja 2009)
 24. Now or Never (2) (14 maja 2009)
 25. Dream A Little Dream of Me
 26. Dream A Little Dream of Me

Sezon 6

 1. Good Mourning (1) (24 września 2009)
 2. Goodbye (2) (24 września 2009)
 3. I Always Feel Like Somebody’s Watchin’ Me (1 października 2009)
 4. Tainted Obligation (8 października 2009)
 5. Invasion (15 października 2009)
 6. I Saw What I Saw (22 października 2009)
 7. Give Peace a Chance (29 października 2009)
 8. Invest in Love (5 listopada 2009)
 9. New History (12 listopada 2009)
 10. Holidaze (19 listopada 2009)
 11. Blink (14 stycznia 2010)
 12. I Like You So Much Better When You’re Naked (21 stycznia 2010)
 13. State of Love and Trust (4 lutego 2010)
 14. Valentine’s Day Massacre (11 lutego 2010)
 15. The Time Warp (18 lutego 2010)
 16. Perfect Little Accident (4 marca 2010)
 17. Push (11 marca 2010)
 18. Suicide is Painless (25 marca 2010)
 19. Sympathy for the Parents (1 kwietnia 2010)
 20. Hook, Line and Sinner (29 kwietnia 2010)
 21. How Insensitive (6 maja 2010)
 22. Shiny Happy People (13 maja 2010)
 23. Sanctuary (20 maja 2010)
 24. Death and All His Friends (20 maja 2010)
 25. Good Mourning

Sezon 7

 1. With You I’m Born Again (23 września 2010)
 2. Shock to the System (30 września 2010)
 3. Superfreak (7 października 2010)
 4. Can’t Fight Biology (14 października 2010)
 5. Almost Grown (21 października 2010)
 6. These Arms of Mine (28 października 2010)
 7. That’s Me Trying (4 listopada 2010)
 8. Something’s Gotta Give (11 listopada 2010)
 9. Slow Night, So Long (18 listopada 2010)
 10. Adrift and at Peace (2 grudnia 2010)
 11. Disarm (6 stycznia 2011)
 12. Start Me Up (13 stycznia 2011)
 13. Don’t Deceive Me (3 lutego 2011)
 14. P.y.t. (10 lutego 2011)
 15. Golden Hour (17 lutego 2011)
 16. Not Responsible (24 lutego 2011)
 17. This is How We Do It (24 marca 2011)
 18. Song Beneath the Song (31 marca 2011)
 19. It’s a Long Way Back (28 kwietnia 2011)
 20. White Wedding (5 maja 2011)
 21. I Will Survive (12 maja 2011)
 22. Unaccompanied Minor (19 maja 2011)
 23. With You I’m Born Again

Sezon 8

 1. Free Falling (22 września 2011)
 2. She’s Gone (22 września 2011)
 3. Take the Lead (29 września 2011)
 4. What is It About Men (6 października 2011)
 5. Love, Loss and Legacy (13 października 2011)
 6. Poker Face (20 października 2011)
 7. Put Me in, Coach (27 października 2011)
 8. Heart-Shaped Box (3 listopada 2011)
 9. Dark Was the Night (10 listopada 2011)
 10. Suddenly (5 stycznia 2012)
 11. This Magic Moment (12 stycznia 2012)
 12. Hope for the Hopeless (19 stycznia 2012)
 13. If/Then (2 lutego 2012)
 14. All You Need is Love (9 lutego 2012)
 15. Have You Seen Me Lately? (16 lutego 2012)
 16. If Only You Were Lonely (23 lutego 2012)
 17. One Step Too Far (15 marca 2012)
 18. The Lion Sleeps Tonight (5 kwietnia 2012)
 19. Support System (12 kwietnia 2012)
 20. The Girl with No Name (19 kwietnia 2012)
 21. Moment of Truth (26 kwietnia 2012)
 22. Let the Bad Times Roll (3 maja 2012)
 23. Migration (10 maja 2012)
 24. Flight (17 maja 2012)
 25. Free Falling
 26. She’s Gone

Sezon 9

 1. Going, Going, Gone (27 września 2012)
 2. Remember the Time (4 października 2012)
 3. Love the One You’re With (18 października 2012)
 4. I Saw Her Standing There (25 października 2012)
 5. Beautiful Doom (8 listopada 2012)
 6. Second Opinion (15 listopada 2012)
 7. I Was Made for Lovin’ You (29 listopada 2012)
 8. Love Turns You Upside Down (6 grudnia 2012)
 9. Run, Baby, Run (13 grudnia 2012)
 10. Things We Said Today (10 stycznia 2013)
 11. The End is the Beginning is the End (17 stycznia 2013)
 12. Walking on a Dream (24 stycznia 2013)
 13. Bad Blood (31 stycznia 2013)
 14. The Face of Change (7 lutego 2013)
 15. Hard Bargain (14 lutego 2013)
 16. This is Why We Fight (21 lutego 2013)
 17. Transplant Wasteland (14 marca 2013)
 18. Idle Hands (21 marca 2013)
 19. Can’t Fight This Feeling (28 marca 2013)
 20. She’s Killing Me (4 kwietnia 2013)
 21. Sleeping Monster (25 kwietnia 2013)
 22. Do You Believe in Magic (2 maja 2013)
 23. Readiness is All (9 maja 2013)
 24. Perfect Storm (16 maja 2013)

Sezon 10

 1. Seal Our Fate (26 września 2013)
 2. I Want You with Me (26 września 2013)
 3. Everybody’s Crying Mercy (3 października 2013)
 4. Puttin’ on the Ritz (10 października 2013)
 5. I Bet It Stung (17 października 2013)
 6. Map of You (24 października 2013)
 7. Thriller (31 października 2013)
 8. Two Against One (7 listopada 2013)
 9. Sorry Seems to Be the Hardest Word (14 listopada 2013)
 10. Somebody That I Used to Know (21 listopada 2013)
 11. Man on the Moon (5 grudnia 2013)
 12. Get Up, Stand Up (12 grudnia 2013)
 13. Take It Back (27 lutego 2014)
 14. You’ve Got to Hide Your Love Away (6 marca 2014)
 15. Throwing It All Away (13 marca 2014)
 16. We Gotta Get Out of This Place (20 marca 2014)
 17. Do You Know? (27 marca 2014)
 18. You Be Illin’ (3 kwietnia 2014)
 19. I’m Winning (10 kwietnia 2014)
 20. Go It Alone (17 kwietnia 2014)
 21. Change of Heart (24 kwietnia 2014)
 22. We Are Never Ever Getting Back Together (1 maja 2014)
 23. Everything I Try to Do, Nothing Seems to Turn Out Right (8 maja 2014)
 24. Fear (of the Unknown) (15 maja 2014)

Sezon 11

 1. I Must Have Lost It on the Wind (25 września 2014)
 2. Puzzle with a Piece Missing (2 października 2014)
 3. Got to Be Real (9 października 2014)
 4. Only Mama Knows (16 października 2014)
 5. Bend and Break (23 października 2014)
 6. Don’t Let’s Start (6 listopada 2014)
 7. Could We Start Again, Please? (13 listopada 2014)
 8. Risk (20 listopada 2014)
 9. Where Do We Go from Here (29 stycznia 2015)
 10. The Bed’s Too Big Without You (5 lutego 2015)
 11. All I Could Do Was Cry (12 lutego 2015)
 12. The Great Pretender (19 lutego 2015)
 13. Staring at the End (26 lutego 2015)
 14. The Distance (5 marca 2015)
 15. I Feel the Earth Move (12 marca 2015)
 16. Don’t Dream It’s Over (19 marca 2015)
 17. With or Without You (26 marca 2015)
 18. When I Grow Up (2 kwietnia 2015)
 19. Crazy Love (9 kwietnia 2015)
 20. One Flight Down (16 kwietnia 2015)
 21. How to Save a Life (23 kwietnia 2015)
 22. She’s Leaving Home (30 kwietnia 2015)
 23. Time Stops (7 maja 2015)
 24. You’re My Home (14 maja 2015)
 25. You’re My Home (14 maja 2015)

Sezon 12

 1. Sledgehammer (24 września 2015)
 2. Walking Tall (1 października 2015)
 3. I Choose You (8 października 2015)
 4. Old Time Rock and Roll (15 października 2015)
 5. Guess Who’s Coming to Dinner (22 października 2015)
 6. The Me Nobody Knows (5 listopada 2015)
 7. Something Against You (12 listopada 2015)
 8. Things We Lost in the Fire (19 listopada 2015)
 9. The Sound of Silence (11 lutego 2016)
 10. All I Want is You (18 lutego 2016)
 11. Unbreak My Heart (25 lutego 2016)
 12. My Next Life (3 marca 2016)
 13. All Eyez on Me (10 marca 2016)
 14. Odd Man Out (17 marca 2016)
 15. I Am Not Waiting Anymore (24 marca 2016)
 16. When It Hurts So Bad (31 marca 2016)
 17. I Wear the Face (7 kwietnia 2016)
 18. There’s a Fine, Fine Line (14 kwietnia 2016)
 19. It’s Alright, Ma (I’m Only Bleeding) (14 kwietnia 2016)
 20. Trigger Happy (21 kwietnia 2016)
 21. You’re Gonna Need Someone on Your Side (28 kwietnia 2016)
 22. Mama Tried (5 maja 2016)
 23. At Last (12 maja 2016)
 24. Family Affair (19 maja 2016)

Sezon 13

 1. Undo (22 września 2016)
 2. Catastrophe and the Cure (29 września 2016)
 3. I Ain’t No Miracle Worker (6 października 2016)
 4. Falling Slowly (13 października 2016)
 5. Both Sides Now (20 października 2016)
 6. Roar (27 października 2016)
 7. Why Try to Change Me Now (3 listopada 2016)
 8. The Room Where It Happens (10 listopada 2016)
 9. You Haven’t Done Nothin’ (17 listopada 2016)
 10. You Can Look (But You’d Better Not Touch) (26 stycznia 2017)
 11. Jukebox Hero (2 lutego 2017)
 12. None of Your Business (9 lutego 2017)
 13. It Only Gets Much Worse (16 lutego 2017)
 14. Back Where You Belong (23 lutego 2017)
 15. Civil War (9 marca 2017)
 16. Who is He (And What is He to You)? (16 marca 2017)
 17. Till I Hear It from You (23 marca 2017)
 18. Be Still, My Soul (30 marca 2017)
 19. What’s Inside (6 kwietnia 2017)
 20. In the Air Tonight (13 kwietnia 2017)
 21. Don’t Stop Me Now (27 kwietnia 2017)
 22. Leave It Inside (4 maja 2017)
 23. True Colors (11 maja 2017)
 24. Ring of Fire (18 maja 2017)

Sezon 14

 1. Break Down the House (28 września 2017)
 2. Get Off on the Pain (28 września 2017)
 3. Go Big or Go Home (5 października 2017)
 4. Kubeł zimnej wody (12 października 2017)
 5. Danger Zone (26 października 2017)
 6. Come on Down to My Boat, Baby (2 listopada 2017)
 7. Who Lives, Who Dies, Who Tells Your Story (9 listopada 2017)
 8. Z zaskoczenia (16 listopada 2017)
 9. 1-800-799-7233 (18 stycznia 2018)
 10. Personal Jesus (25 stycznia 2018)
 11. (Don’t Fear) the Reaper (1 lutego 2018)
 12. Harder, Better, Faster, Stronger (8 lutego 2018)
 13. You Really Got a Hold on Me (1 marca 2018)
 14. Games People Play (8 marca 2018)
 15. Old Scars, Future Hearts (15 marca 2018)
 16. Caught Somewhere in Time (22 marca 2018)
 17. One Day Like This (29 marca 2018)
 18. Hold Back the River (5 kwietnia 2018)
 19. Beautiful Dreamer (12 kwietnia 2018)
 20. Judgment Day (19 kwietnia 2018)
 21. Bad Reputation (26 kwietnia 2018)
 22. Fight for Your Mind (3 maja 2018)
 23. Cold as Ice (10 maja 2018)
 24. All of Me (17 maja 2018)

Sezon 15

 1. Zachwyt i szalone pragnienie (27 września 2018)
 2. Broken Together (27 września 2018)
 3. Gut Feeling (4 października 2018)
 4. Momma Knows Best (11 października 2018)
 5. Everyday Angel (25 października 2018)
 6. Flowers Grow Out of My Grave (1 listopada 2018)
 7. Anybody Have a Map? (8 listopada 2018)
 8. Blowin’ in the Wind (15 listopada 2018)
 9. Shelter from the Storm (17 stycznia 2019)
 10. Help, I’m Alive (24 stycznia 2019)
 11. The Winner Takes It All (31 stycznia 2019)
 12. Girlfriend in a Coma (7 lutego 2019)
 13. I Walk the Line (14 lutego 2019)
 14. I Want a New Drug (21 lutego 2019)
 15. We Didn’t Start the Fire (28 lutego 2019)
 16. Blood and Water (7 marca 2019)
 17. And Dream of Sheep (14 marca 2019)
 18. Add it Up (21 marca 2019)
 19. Silent All These Years (28 marca 2019)
 20. The Whole Package (4 kwietnia 2019)
 21. Good Shepherd (11 kwietnia 2019)
 22. Head Over High Heels (18 kwietnia 2019)
 23. What I Did For Love (2 maja 2019)
 24. Drawn To The Blood (9 maja 2019)
 25. Jump Into The Fog (16 maja 2019)

Sezon 16

 1. TBA (26 września 2019)
 2. Back in the Saddle (3 października 2019)
 3. Reunited (10 października 2019)
 4. It's Raining Men (17 października 2019)
 5. Breathe Again (24 października 2019)
 6. Whistlin' Past The Graveyard (31 października 2019)
 7. Papa Don't Preach (7 listopada 2019)
 8. My Shot (14 listopada 2019)
 9. Let's All Go To The Bar (21 listopada 2019)
 10. TBA (23 stycznia 2020)
 11. A Hard Pill to Swallow (30 stycznia 2020)
 12. The Last Supper (6 lutego 2020)
 13. Save the Last Dance for Me (13 lutego 2020)
 14. A Diagnosis (20 lutego 2020)
 15. Snowblind (27 lutego 2020)
 16. Leave a Light on (5 marca 2020)
 17. Life On Mars? (12 marca 2020)
 18. Give A Little Bit (19 marca 2020)

Co o tym sądzisz?

Zobacz w TV

POLSAT HD

6 marca 2020 o 01:40

POLSAT HD

6 marca 2020 o 02:40

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

John Turturro

John Turturro

ur. 1957, kończy 63 lat

Ali Larter

Ali Larter

ur. 1976, kończy 44 lat

Robert Sean Leonard

Robert Sean Leonard

ur. 1969, kończy 51 lat

Bernadette Peters

Bernadette Peters

ur. 1948, kończy 72 lat

Wojciech Paszkowski

Wojciech Paszkowski

ur. 1960, kończy 60 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV