Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Konkursy

Konkurs zakończył się 15.12.2016, o godz. 23:59.

Konkurs: Jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Wygraj zestawy LEGO Star Wars – wyniki

Jesteście wielkimi fanami Gwiezdnych Wojen? Chcielibyście powiększyć swoje kolekcje? Przyślijcie nam ich zdjęcia, a będziecie mieli szanse wygrać zestawy klocków LEGO Star Wars.

Wyniki konkursu:

1. miejsce: Michał Waliński
2. miejsce: Seweryn Radwański
3. miejsce: Aleksander Bukiel


Wiemy, że wśród Was są prawdziwe rzesze fanów Gwiezdnych Wojen. Chcielibyśmy, żebyście pochwalili się swoimi kolekcjami gadżetów, książek, plakatów i innych przedmiotów związanych ze Star Wars. Prześlijcie nam zdjęcia Waszych zbiorów i pokażcie jak wielkimi jesteście maniakami świata stworzonego przez George’a Lucasa.

Spośród nadesłanych fotografii wybierzemy 3, które nam się najbardziej spodobają. Właściciele najfajniejszych kolekcji otrzymają od nas zestawy LEGO Star Wars:

1 miejsce – Imperialny wahadłowiec Krennica
2 miejsce – Myśliwiec U-wing Rebeliantów
3 miejsce – Machina krocząca AT-ST

Pamiętajcie, że przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z regulaminem. Swoje zdjęcia przesyłajcie do 15 grudnia 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: LEGO.

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]