Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 11.04.2017, o godz. 23:59.

Millennium – wygraj komiks na podstawie trylogii Stiega Larssona – wyniki

Trylogia Millennium Stiega Larssona to kultowa pozycji wielbicieli kryminałów. Historia doczekała się filmów, miniserialu i niedawno komiksu, który możecie wygrać.

Nagrody wygrali:

Anna Wasyliszyn
Przemysław Wysocki
Joanna Sawicka

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego Waszym zdaniem trylogia „Millenium” odniosła tak ogromny sukces na całym świecie? Na odpowiedzi wraz z uzasadnieniem czekamy do 11.04

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 11 kwietnia. Do wygrania 3 egzemplarze pierwszego tomu komiksu Millennium.

Czy warto? Przeczytajcie naszą recenzję!

Millennium, tom 1 - okładka
Źródło: Egmont

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.