Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 24.11.2016, o godz. 23:59.

Wygraj biografię Daniela Craiga – wyniki

Mamy dla Was do wygrania egzemplarze książki Daniel Craig. Biografia. Jej autorka, dziennikarka Sarah Marshall, przybliża karierę i postać aktora znanego przede wszystkim z roli Jamesa Bonda.

Książki wygrali:

  • Piotr Stanios
  • Weronika Dąbrowska
  • Agata Paprzycka

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać książkę Daniel Craig. Biografia autorstwa Sarah Marshall, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Czy Waszym zdaniem Craig to Bond idealny? A może wolelibyście innego aktora w tej roli? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 24 listopada 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Daniel Craig.

Daniel Craig. Biografia - okładki
Źródło: Wydawnictwo Dolnośląskie

Aktor teatralny i filmowy. Najlepiej sprzedający się agent 007 wszech czasów. Jeden z najbardziej stylowych Brytyjczyków. Ambasador ONZ. Czy jest coś, czego Daniel Craig nie potrafi?

Życie zawodowe Craiga to nie tylko postać Jamesa Bonda. Role w Przekładańcu, Drodze do zatracenia Dziewczynie z tatuażemspotkały się z gorącym przyjęciem. Pokazały jego szeroki repertuar środków aktorskich, wykraczający poza rolę przystojnego superszpiega.

Sarah Marshall śledzi jego drogę do sukcesu, począwszy od szkoły teatralnej aż do momentu, gdy stał się światową ikoną kina. Ukazuje przy tym, że Craig to nie tylko wielka gwiazda, lecz także kryjący się za legendą człowiek. To połączenie sprawia, że książka będzie fascynującą lekturą dla każdego fana tego utalentowanego aktora.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]