Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 29.12.2016, o godz. 23:59.

Wygraj film Sausage Party na DVD – wyniki

Sausage Party to szalona i bardzo niegrzeczna komedia animowana dla dorosłych, której bohaterami oprócz tytułowych parówek są rożne produkty spożywcze. Mamy dla Was kilka płyt DVD do wygrania.

Nagrody wygrali:

Daniel Aleksandrowicz
Bartosz Ciszek
Artur Sitarz


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać film Sausage Party na DVD, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Który przedmiot codziennego użytku Waszym zdaniem idealnie nadawałby się na bohatera jakieś zwariowanej opowieści? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 29 grudnia 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Sausage Party.

sausage party plakat
Źródło: mat. prasowe

W tej hardcorowej animacji CG dla dorosłych, parówka przewodzi grupie innych produktów z supermarketu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Pragną się dowiedzieć skąd pochodzą, jaka jest ich rola i co się naprawdę dzieje, kiedy „wybraniec” opuści już sklep. Głosów postaciom użyczyły największe gwiazdy dzisiejszej komedii – Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton i Salma Hayek.

Co o tym sądzisz?