Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement  

Advertisement
 

Konkursy

Konkurs zakończył się 09.12.2016, o godz. 23:59.

Wygraj głośną powieść pt. Istota zła – wyniki

Istota zła autorstwa Luki D'Andrei to intrygująca mieszanka thrillera, kryminału i powieści grozy. Mamy dla Was kilka egzemplarzy do wygrania.

Książki wygrali:

Marta Jarząbkowska
Aneta Badura
Elżbieta Tomczyńska


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać książkę Istota zła Luki D’Andrei, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony autor/autorka powieści grozy? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 9 grudnia 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Istota zła.

Istota zła - okładka
Źródło: W.A.B.

Brutalna zbrodnia, porażająca pierwotną grozą natura, obsesja i pradawna przyczajona Bestia. Ta historia wciąga, porusza i trzyma w napięciu do końca!

Amerykanin, filmowiec dokumentalista, Jeremiah Salinger przenosi się z żoną i córką z Nowego Jorku do Siebenhoch, małej wioski w górach Południowego Tyrolu. Zafascynowany miejscowym krajobrazem kręci dokument o pracy ratowników górskich. Uczestniczy w akcji ratunkowej, w której ginie cała załoga, on jedyny, cudem unika śmierci.

Co wydarzyło się wysoko w górach, pozostaje wysoko w górach.

Nękany atakami paniki i poczuciem winy próbuje uporać się z traumą i stresem pourazowym. Odrzuca terapię lekami i postanawia zmierzyć się z najciemniejszą otchłanią ludzkiej natury i gór. Przypadkiem trafia na temat brutalnej masakry w wąwozie Bletterbach – niebezpiecznym i owianym legendami miejscu kryjącym skamieniałości i koszmary sprzed 280 milionów lat – której rozwikłanie staje się jego niebezpieczną obsesją.

Nikomu nigdy nie udało się powrócić z jaskini Bletterbach. Tam na dole czai się piekło.

Mimo że od tragedii minęło ponad trzydzieści lat, sprawa ciągle nie została wyjaśniona. W miasteczku panuje zmowa milczenia, a chroniąca tradycję i wspomnienia przodków społeczność wyparła zdarzenie z pamięci. Ludzie wierzą, że w wąwozie czai się zło, którego lepiej nie budzić. Zło tak pradawne i groźne jak sama Ziemia.

Co o tym sądzisz?