Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Konkursy

Konkurs zakończył się 20.01.2017, o godz. 23:59.

Wygraj grę Podaj dalej! – wyniki

Wielokrotnie nagradzana gra Podaj dalej! to rysowany głuchy telefon, który zapewni Twojej rodzinie i przyjaciołom świetną rozrywkę i niezapomniane chwile niepowstrzymanego śmiechu. Odpowiedz na pytanie i wygraj grę.

Gry wygrali:

Tomasz Guzik
Dominika Janiszewska


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać grę Podaj dalej!, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić zadanie konkursowe, które polega na zaproponowaniu ciekawego, oryginalnego i zabawnego ciągu skojarzeń między słowami superbohater i gra planszowa. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Nagrodzimy 2 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 20 stycznia 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Podaj dalej!

podaj dalej!
Źródło: Rebel

Wielokrotnie nagradzana gra Podaj dalej! zapewni Twojej rodzinie i przyjaciołom świetną rozrywkę i niezapomniane chwile niepowstrzymanego śmiechu. Narysuj to co widzisz i odgadnij to co widziałeś, a następnie podziwiaj nieprzewidywalny efekt ciągu skojarzeń wszystkich uczestników zabawy.

W grze występuje klepsydra, która narzuca tempo gry, a dzięki 142 dwustronnym kartom z 12 hasłami na każdej z nich otrzymujemy ponad 1700 haseł! Dla tych pragnących rywalizacji gra oferuje również dwa systemy podliczania punktów. Przy tej grze nie ma czasu na nudę, więc pisaki w dłoń i Podaj dalej!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]