Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 14.03.2017, o godz. 23:59.

Wygraj grę Torment: Tides of Numenera – wyniki

Odpowiedzcie na pytanie i wygrajcie grę RPG pt. Torment: Tides of Numenera nawiązującą do najlepszych tytułów w tym gatunku.

Nagrody wygrali:

Filip Świątek
Jarosław Kitowicz
Mateusz Kozok


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać grę Torment: Tides of Numenera, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Jaką grę RPG lubisz najbardziej?

Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem. Pamiętajcie, by razem z odpowiedzią podać na jaką platformę (PC, PS4, XBOX) chcielibyście otrzymać grę.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 14 marca 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Torment.

Następca jednego z najlepszych RPG w historii gier wideo.
Powrót złotej ery RPG – pogromca Pillars of Eternity oparty o kultową markę.
Przenieś się w unikatowy świat science-fantasy i poznaj Ziemię za miliard lat w przyszłości. Odkryj Dziewiąty Świat zbudowany na zgliszczach minionych, hiperzaawansowanych cywilizacji i pozostaw w nim swój ślad. Dokonuj setek kluczowych wyborów i staw czoła ich konsekwencjom. Zmierz się z samą śmiercią szukając odpowiedzi na pytanie: Ile jest warte jedno życie?


Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.