Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 15.03.2017 o godz. 00:59.
Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Wygraj grę Torment: Tides of Numenera – wyniki

Odpowiedzcie na pytanie i wygrajcie grę RPG pt. Torment: Tides of Numenera nawiązującą do najlepszych tytułów w tym gatunku.

Odpowiedzcie na pytanie i wygrajcie grę RPG pt. Torment: Tides of Numenera nawiązującą do najlepszych tytułów w tym gatunku.

Nagrody wygrali:

Filip Świątek
Jarosław Kitowicz
Mateusz Kozok


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać grę Torment: Tides of Numenera, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Jaką grę RPG lubisz najbardziej?

Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem. Pamiętajcie, by razem z odpowiedzią podać na jaką platformę (PC, PS4, XBOX) chcielibyście otrzymać grę.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 14 marca 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Torment.

Następca jednego z najlepszych RPG w historii gier wideo.
Powrót złotej ery RPG - pogromca Pillars of Eternity oparty o kultową markę.
Przenieś się w unikatowy świat science-fantasy i poznaj Ziemię za miliard lat w przyszłości. Odkryj Dziewiąty Świat zbudowany na zgliszczach minionych, hiperzaawansowanych cywilizacji i pozostaw w nim swój ślad. Dokonuj setek kluczowych wyborów i staw czoła ich konsekwencjom. Zmierz się z samą śmiercią szukając odpowiedzi na pytanie: Ile jest warte jedno życie?


torment_naekranie_640x250.jpg

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV