Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 23.02.2017, o godz. 23:59.

Wygraj komiks 300 Franka Millera – wyniki

300 to świetny komiks Franka Millera zekranizowany przez Zacka Snydera. Mamy dla Was kilka egzemplarzy do wygrania.

Nagrody wygrali:
Milena Piesik
Marta Matusiak
Andrzej Bobek


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać komiks 300 Franka Millera, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Frank Miller miał szczęście do bardzo dobrych ekranizacji swoich komiksów (m.in. 300 czy Sin City). Który komiks Waszym zdaniem najbardziej zasługuje na ekranizację i jaki reżyser powinien się tego podjąć? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 23 lutego 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: 300.

300 - okładka
Źródło: Egmont

Rok 480 przed naszą erą. Wielka armia perska wkracza na ziemie greckie. Skłócone państewka Hellenów nie są w stanie porozumieć się w sprawie utworzenia jednolitej obrony. W tej sytuacji król Sparty, wbrew decyzji sędziów swojego ludu, wyrusza wraz z nieliczną gwardią przyboczną, by stawić czoło najeźdźcom. Na miejsce bitwy wybiera wąski przesmyk Termopile, gdzie jego trzystu żołnierzy będzie miało szansę przez kilka dni zatrzymać kilkudziesięciotysięczne wojska perskie. Tak rozpoczyna się najbardziej heroiczna i najsławniejsza bitwa w starożytnej Grecji, której efektem było zjednoczenie się państw helleńskich przeciwko wrogowi ze wschodu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.