Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 05.06.2017, o godz. 23:59.

Wygraj Królewską Talię – nową powieść fantasy Marcina Mortki – wyniki

Popularny pisarz fantasy Marcin Mortka otwiera nowy cykl fantasy powieścią Królewska talia. Teraz książkę tę można wygrać w naszym konkursie.

Nagrody otrzymują:

Monika Chyczewska

Kamil Stefaniak


Marcin Mortka
jest tłumaczem i pisarzem fantastyki. Zadebiutował trylogią osadzoną w nordyckich klimatach (Ostatnia saga, Wojna runów, Świt po bitwie),  a później napisał kilkanaście powieści przeznaczonych zarówno dla dorosłych czytelników, jak i dla dzieci.

Powieść Królewska talia otwiera nowy cykl w dorobku Mortki. Jest to epicka fantasy, pełna magii, spisków, oszustw i walki o władzę. W powieści mieszkańcy królestwa Mandylionu zmuszeni są do ucieczki i szukania nowej ojczyzny, ale natrafiają na kolejne przeciwności. Na tym tle rody knują przeciwko sobie, a artefakt, który trzymał je w ryzach, zaginał.

ZOBACZ TEŻ: Królewska Talia – recenzja książki

Królewska talia - okładka
Źródło: Zielona Sowa

UWAGA! KONKURS!

Mamy do rozdania 2 egzemplarze książki Królewska talia!

Co zrobić, aby wygrać ?

Napiszcie nam, których polskich pisarzy fantasy cenicie najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 5 czerwca (włącznie). Najciekawsze nagrodzimy książkami.

Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.