Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 02.03.2017, o godz. 23:59.

Wygraj książkę o reżyserze Januszu Majewskim – wyniki

Janusz Majewski to jeden z najbardziej znanych polskich reżyserów filmowych i telewizyjnych, twórca takich hitów jak C.K Dezerterzy czy serial Królowa Bona. Odpowiedzcie na pytanie i wygrajcie jego biografię.

Nagrody wygrali:

Małgorzata Świerad
Łukasz Surlej
Magdalena Ponikiewska


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać książkę Janusz Majewski. Film – kobieta jego życia, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Którego z polskich reżyserów lub reżyserek lubisz najbardziej? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 2 marca 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Janusz Majewski.

Janusz Majewski Film - kobieta jego życia - okładka
Źródło: Marginesy

Uwodzi zawsze, nawet kiedy nie chce.
Czaruje kelnerkę i aktora, widza i czytelnika. Emanuje ciepłem, elegancją, spokojem, dowcipem i błyskotliwością.
Od 60 lat ma romans z filmem – i poprzez ekran uwodzi zbiorowo.
Każdy jego film jest odmienny gatunkowo, nie daje się zaszufladkować. Ma ich na koncie blisko 100: obyczajowe (Zaklęte rewiry), melo- i dramaty (Zazdrość i medycyna), historyczne (Królowa Bona), parę kryminałów, jeden horror, wiele teatrów telewizji, komedie sensacyjne (C.K. Dezerterzy), erotyczne, seriale (Siedlisko) i najnowszy muzyczny (Excentrycy).
Kręci tylko to, co kręci jego samego, czyli światy z przeszłości – bardziej eleganckie i subtelniejsze niż nasz. Wciąż chce mu się robić filmy, by nas uwodzić. Poddajcie się jego urokowi.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.