Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 10.03.2017, o godz. 23:59.

Wygraj powieść historyczną Wojna Winstona – wyniki

Michael Dobbs, twórca książkowego House of Cards, tym razem przedstawia pierwszą część biograficznej powieści o Winstonie Churchillu. Odpowiedzcie na pytanie i wygrajcie Wojnę Winstona.

Nagrody wygrali:

Marcin Koszałka
Norbert Włodek
Dariusz Szylkowski


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać książkę Wojna Winstona Michaela Dobbsa, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Która z postaci historii XX wieku Waszym zdaniem zasługuje na serial na miarę House of Cards? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 10 marca 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Wojna Winstona.

Wojna Winstona - okładka
Źródło: Znak

Epicka powieść autora House of Cards o prawdziwej rozgrywce, której stawką były losy całego świata.
Kiedy Hitler wkracza do Czechosłowacji, brytyjski premier Neville Chamberlain stwierdza, że to jedynie „kłótnia w dalekim kraju między ludźmi, o których nic nie wiemy”. Tylko Winston Churchill rozumie, że właśnie zaczyna się gra o najwyższą stawkę. I wie, że ugodowiec Chamberlain nie zapewni w niej zwycięstwa Wielkiej Brytanii. Uruchamia więc skomplikowaną intrygę, by wyrwać władzę z rąk urzędującego premiera.
Aby utrzymać stanowisko, Chamberlain nie zawaha się wykorzystać Polski. W Londynie swoje rozgrywki prowadzą zresztą wszyscy – jąkający się król Jerzy VI, rozrywkowy amerykański ambasador Joseph Kennedy i sowiecki szpieg Guy Burgess. Losy władców, ministrów, dziennikarzy, fryzjerów i prostytutek splatają się w pełną emocji opowieść o jednym z największych ludzi XX wieku: sir Winstonie Churchillu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.