Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 07.10.2016, o godz. 23:59.

Wygraj zaproszenie na ekskluzywny, przedpremierowy pokaz fragmentów Doktora Strange’a [rozstrzygnięty]

Weźcie udział w konkursie i wygrajcie wejściówki na specjalny, zamknięty pokaz fragmentów Doktora Strange'a. Materiał będzie zawierć fragmenty filmu i jest zrealizowany wyłącznie dla Imax, czyli nie będzie nigdzie indziej dostępny.

Konkurs został rozstrzygnięty, zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową.


Wielka gratka dla wszystkich fanów produkcji Marvela. Twórcy filmu Doktor Strange przygotowali specjalne dla IMAX materiał dotyczący filmu zawierający również jego fragmenty. Będzie go można obejrzeć wyłącznie w kinach IMAX na specjalnym pokazach. To doskonała okazja, żeby przygotować się na premierę Doktora Strange’a (26.10.2016)

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenia na specjalne pokazy ekskluzywnego materiału dotyczącego filmu Doktor Strange w kinach IMAX, należy zapoznać się z regulaminem i dokończyć zdanie: Lubię filmy Marvela, ponieważ…

Pokazy będą organizowane w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie w dniu 11 października o godz. 19.00. Wszyscy zwycięzcy otrzymają dodatkowo specjalne Imaxowe plakaty Doktora Strange’a.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 7 października 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Doktor Strange. Prosimy także o podanie miasta, w którym chcielibyście obejrzeć ten pokaz oraz swojego imienia i nazwiska.

Doktor Strange - plakat
Źródło: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?