Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 10.02.2017, o godz. 23:59.

Wygraj zekranizowaną powieść Milczenie – wyniki

17 lutego do kin trafia film Milczenie w reżyserii Martina Scorsese, a już teraz w naszym konkursie możecie wygrać literacki pierwowzór autorstwa Shūsaku Endō.

Książki wygrali:
Jerzy Obarymski
Kamil Klekot
Joanna Sawicka


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać książkę Milczenie Shūsaku Endō, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Który film Martina Scorsese lubisz najbardziej? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 10 lutego 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Milczenie.

Milczenie okładka 3d
Źródło: Znak

XVII wiek. Do Europy docierają niepokojące wieści z odizolowanej od świata Japonii. W kraju, w którym trwa bezwzględna walka szogunatu z chrześcijaństwem, wiara i przekonania poddawane są najcięższej próbie. Nie wszyscy potrafią znieść zadawane im cierpienia. Niektórzy wyrzekają się Chrystusa.

Gdy pojawiają się pogłoski o wyparciu się wiary przez prowincjała ojca Ferreirę, dwaj młodzi jezuici potajemnie przedostają się do Kraju Kwitnącej Wiśni, by odszukać swojego mistrza. To, co zobaczą, każe im zadać sobie pytania o własną wiarę.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]