Kolejny format z Korei sprzedany do USA

Pam

Pam

Czyżby amerykański przemysł rozrywkowy w końcu zaczął widzieć potencjał pomysłów w Korei?

Jakiś czas temu media informowały o adaptacji przez stację ABC koreańskiej dramy "Nine travel".

Następnie NBC poinformowało o pracach nad własną wersją programu reality "Grandpas Over Flowers" opowiadającego o podróży czterech aktorów weteranów i ich przygodach.

Jednak to nie wszystko. Prowadzący program "Hidden Singer" Jun Hyun Moo ogłosił w trakcie dzisiejszego odcinka, że format wykupiło NBC Universal.

W każdym odcinku programu podczas 4 rund piosenkarz/piosenkarka oraz 7 osób posiadających podobny głos lub dobrze go udający śpiewają jego piosenki. W trakcie trwania  odcinka 100 osobowa publiczność próbuje odgadnąć za którą z zasłon znajduje się prawdziwy wykonawca.

Jun Hyun Moo zażartował, że w USA za zasłoną będzie można zobaczyć Beyonce, Madonnę i Jasona Mraza. A jakie są Wasze typy?

źródło: allkpop

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV