Przeczytaj w weekend

Bajer z Bel-Air jako artystyczny dramat? Zobacz fanowski film

Bajer z Bel-Air to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych, który rozpoczął karierę Willa Smitha. Fanowski film stawia koncept do góry nogami.

Bajer z Bel-Air to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych, który rozpoczął karierę Willa Smitha. Fanowski film stawia koncept do góry nogami.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Fresh Prince of Bel-Air to świetny serial komediowy, który podkreślił talent Will Smith i pozwolił mu wspinać się po szczeblach kariery w Hollywood.

Fanowski film opowiada taką samą historię, ale osadza ją w realiach współczesnej Ameryki. Twórca chciał pokazać autentyczne, artystyczne i dramatyczne spojrzenie na taką fabułę. Za realizację odpowiada Morgan Cooper.

Zobaczcie i oceńcie sami:

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV