Gotham – Bane nadchodzi. Zobacz brutalny zwiastun kolejnego odcinka serialu

Do sieci trafił zwiastun dla dorosłych najnowszego odcinka serialu Gotham. Pojawi się w nim ikoniczny złoczyńca Batmana, Bane.

Do sieci trafił zwiastun dla dorosłych najnowszego odcinka serialu Gotham. Pojawi się w nim ikoniczny złoczyńca Batmana, Bane.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  gotham 

W przyszłym tygodniu zadebiutuje 10. odcinek 5. sezonu serialu Gotham. W epizodzie zatytułowanym I Am Bane, gdzie pojawi się mieście Gotham pojawi się właśnie tytułowy przeciwnik.

Zwiastun pokazuje nieco szczegółów dotyczących pochodzenia Bane'a oraz jego pojawienie się w mieście Gotham. Epizod zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 21 marca. Zobaczcie zwiastun:

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV