Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Will Smith

Will Smith
 • Miejsce urodzenia:

  Filadelfia, Pensylwania, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  188 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent filmowy, raper
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Will Smith zaczynał karierę jako raper pod koniec lat 80. XX wieku, tworzył pod pseudonimem The Fresh Prince. Nigdy nie studiował.

  Większą popularność zdobył dzięki występom w serialu telewizyjnym pt.: Bajer z Bel-Air. Przełomem w jego karierze była rola kapitana Stevena "Steve'a" Hillera w filmie pt.: Dzień Niepodległości, za którą otrzymał nagrodę MTV Movie Award. Dwukrotnie był nominowany do Oscara, czterokrotnie do Złotych Globów.

     

W obsadzie (43)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV