Będzie 3. sezon serialu Pełniejsza chata

Pełniejsza chata (Fuller House) to serial komediowy Netflixa, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Premiera w 2017 roku.

Pełniejsza chata (Fuller House) to serial komediowy Netflixa, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Premiera w 2017 roku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Opublikowano oficjalny teaser oznajmujący zamówienie 3. sezonu serialu Fuller House, który zadebiutuje w 2017 roku. Żadnych innych szczegółów nie ujawniono.

Czytaj także: Recenzja The OA Netflixa

 

Przypomnijmy,że jest to spin-off kultowego sitcomu Full House z lat 80, który skupia się na D.J. Tanner-Fuller, Kimmy Gibbler, Stephanie Tanner i ich rodzinie.

Bob Boyett i Jeff Franklin są producentami wykonawczymi.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV