„Captain America 2” niczym „Community”?
Joe i Anthony Russo, producenci serialu Community zajmą się reżyserią filmu "Captain America: Winter Soldier". Podczas spotkania z krytykami opowiadali o swojej wizji.
Joe i Anthony Russo, producenci serialu Community zajmą się reżyserią filmu "Captain America: Winter Soldier". Podczas spotkania z krytykami opowiadali o swojej wizji.

Panowie twierdzą, że przejście z serialu komediowego do tworzenia przygód superbohatera nie bardzo się różni, jak mogłoby się wydawać.
- Jeśli spojrzycie na niektóre wielkie odcinki serialu - np. te z paintballem itd. - jest w tym kinowa wrażliwość, która jest językiem wielu filmów - czytamy. Dodają, że w przygodach Kapitana znajdzie się humor, który znają wielbiciele Community. Mówią, że mogą go wprowadzić, ponieważ Kapitan jest ze wszystkich bohaterów lżejszy w klimacie. Dodają jednak, że z uwagi na oparcie na komiksie Eda Brubakera "Winter Soldier" sama opowieść będzie mroczniejsza od pierwszej części.
Akcja naturalnie będzie rozgrywać się współcześnie, lecz będą retrospekcje z jego przeszłości. Bracia Russo odpowiadali także za serial Happy Endings. Premiera filmu 4 kwietnia 2014 roku.



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1982, kończy 43 lat
ur. 1986, kończy 39 lat

