Repertuar kin Nowość Program TV

Happy Endings (2011)

Śr. ocena 7.7

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Najnowsza recenzja redakcji

Nowa komedia stacji FOX z Zooey Deschanel w roli głównej to jedna z produkcji, które albo się kocha, albo się nienawidzi. My ją pokochaliśmy.

Wszystko to za sprawą największej gwiazdy serialu, tytułowej „nowej dziewczyny” granej przez Deschanel. Aktorka znana z między innymi „Jestem na tak” i „500 dni młodości” w charakterystycznym dla siebie stylu kreuje postać dziwacznej, ale niesamowicie czarującej młodej kobiety. Zresztą na tym właśnie stacja oparła kampanię promocyjną serialu, używając słowa adorkable (połączenie słów adorable i dork).


©2011 Fox Television Studios

Jess to Liz Lemon z 30 Rock do kwadratu. Nie ubiera się jak seksbomba, nie ustawiają się do niej w kolejce faceci, ale nie sposób odmówić jej pewnego uroku. Jess także klasycznym przykładem nerda – bardzo lubi wplatać w swoje opinie różne odniesienia do popkultury. Do tego wszystkiego ma tendencję do częstego śpiewania. Nie, nie piosenek, które słyszymy w radiu, ale do śpiewania wszystkiego, zwykłych podziękowań, próśb i przeprosin. Udało się jej nawet zaśpiewać muzykę tytułową do serialu!

Obsadę uzupełnia trzech facetów, którzy przyjmuję Jess jako nową współlokatorkę. Choć teoretycznie stanowią tylko tło dla Deschanel, to udaje im się również zdobyć sympatię widza. Nick wciąż tęskni za byłą dziewczyną, wzdrygając się i płacząc tylko na każdą wzmiankę o niej. Schmidt to stereotypowy drań, podrywacz, który każdą kobietę traktuje jako obiekt seksualny. Obie tego typu postacie są wiarygodne, ale o ile Nick wzbudza współczucie, o tyle Schmidt zwyczajnie irytuje. Jego chamskie odzywki śmieszą jedynie za pierwszym i drugim razem, a trafiło się ich chyba co najmniej kilkanaście. Miejmy nadzieję, że twórcy w kolejnych odcinkach zmniejszą poziom jego grubiaństwa.

©2011 Fox Television Studios

Chciałoby się powiedzieć, że trzecim mężczyzną, z którym zamieszka Jess, jest Trener (w tej roli Damon Wayans Jr. z Happy Endings), ale niestety z tą postacią pożegnamy się już w kolejnym odcinku. W wyniku zobowiązań kontraktowych aktor musiał wrócić na plan innego serialu, a w New Girl jego postać zostanie zastąpiona inną. Szkoda, bo miło było posłuchać trenerskich rozkazów.

Jeśli na przestrzeni całego sezonu Zooey Deschanel nie straci swojego uroku, a serial będzie tak dobry jak wyemitowany wczoraj pilot, mogą posypać się Emmy. New Girl to na pewno jedna z najlepszych premier tej jesieni.

Ocena: 8/10

Czytaj także: Świetny start „New Girl” i „Unforgettable”!

Pokaż całą recenzję

Obsada

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Powiązane Artykuły

Norbert Zaskórski
-

Premiery seriali 2018 (styczeń-czerwiec). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2018 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W…

Marcin Rączka
-

Nowe seriale w październiku. Nie przegap!

Sezon 2014/15 rozkręca się coraz mocniej! W październiku będziemy świadkami wysypu nowych seriali. Na premiery…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.