Przeczytaj w weekend

Starz zamawia nowy serial The Rook. Producentką autorka Zmierzchu

Serial The Rook będzie dotyczył zjawisk paranormalnych i jest produkcją o charakterze szpiegowskim. Projekt podjęła stacja Starz.

Serial The Rook będzie dotyczył zjawisk paranormalnych i jest produkcją o charakterze szpiegowskim. Projekt podjęła stacja Starz.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nadchodzący serial The Rook powstaje w oparciu o powieść autorstwa Daniela O'Malleya pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w Londynie, a główną bohaterką jest młoda kobieta, za którą podążają mroczni przeciwnicy o potężnych mocach. Ona sama również odkrywa swoje nadprzyrodzone zdolności. Pewnego razu budzi się w parku z amnezją, a wokół niej znajduje się pełno martwych ciał w lateksowych rękawiczkach. Kobieta stara się odkryć kim jest i co się wydarzyło w przeszłości. Czasu ma coraz mniej - ci, którzy ukradli jej pamięć, są coraz bliżsi dokończenia tego, co zaczęli.

Czytaj także: Bryce Dallas Howard za kamerą filmu Sorta Like a Rock Star

Scenariusz napisali Sam Holcroft i Al Muriel. Do grona producentów wykonawczych należą Stephenie Meyer (saga Twilight) i Stephen Garrett (The Night Manager). Za światową dystrybucję odpowiada Lionsgate.

Premiera w przyszłym roku.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV