Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 04.11.2018, o godz. 17:00.

4Fun naEKRANIE / odcinek 43

Na kanale 4Fun TV w każdy piątek o 17.00 i soboty o 12.00 możecie oglądać nasz program 4FUNnaEKRANIE. Z tej okazji mamy dla was konkurs.

Co tydzień  na kanale 4Fun TV  możecie oglądać nasz program 4FUNnaEKRANIE. Premiera w każdy piątek o 17.00 i powtórka w sobotę o 12.00. Z tej okazji mamy dla was konkurs. Podczas każdego odcinka podajemy specjalne hasło. Jeśli je dostrzegliście to prześlijcie je wraz ze swoimi danymi na adres [email protected]. Pierwsze trzy osoby które to zrobią otrzymają od nas pakiet płyt CD.

Oglądajcie więc 4Fun naEKRANIE i bądźcie czujni!

naEKRANIE.pl
naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.