Konkurs zakończył się 30.10.2019 o godz. 12:31.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Anonimowa dziewczyna - wygraj mroczny thriller psychologiczny

Anonimowa dziewczyna to nowa propozycja dla fanów thrillerów psychologicznych. Książka trafiła do sprzedaży w Polsce, a w naszym konkursie możecie zgarnąć własny egzemplarz!

Anonimowa dziewczyna to nowa propozycja dla fanów thrillerów psychologicznych. Książka trafiła do sprzedaży w Polsce, a w naszym konkursie możecie zgarnąć własny egzemplarz!

Ukazał się już thriller psychologiczny pt. Anonimowa dziewczyna. Autorami tej książki są Sarah Pekkanen i Greer Hendricks. To druga książka tego duetu wydana w Polsce. W zeszłym roku ukazała się powieść Żona między nami

Anonimowa dziewczyna to thriller, w którym udział w z pozoru zwykłym badaniu psychologicznym przeradza się w znacznie bardziej niebezpieczną grę. Bohaterka zostaje uwikłana w skomplikowaną grę, w której znacznie odgrywają jej własne sekrety.

Książka ukazała się dzisiaj nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Została wydana w miękkiej oprawie, liczy 

Oto okładka oraz opis Anonimowej dziewczyny:

Anonimowa dziewczyna - okładkaŹródło: Zysk i S-ka

Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym odbierze wynagrodzenie i na tym skończy się jej rola.
Jednak gdy pytania stają się coraz bardziej natarczywe i dogłębne, a sesje badawcze przeradzają się w zadania do wykonania, podczas których Jessica dostaje wytyczne, jak ma się ubrać i zachowywać, dziewczyna zaczyna mieć odczucie, że doktor Shields zna jej myśli… i wie, co Jess ma do ukrycia.
W im większą Jess popada paranoję, tym bardziej jasne staje się dla niej, że nie wie już, co w jej życiu jest realne, a co stanowi jeden z eksperymentów manipulacyjnych doktor Shields. Uwikłana w sieci podstępnych oszustw i zazdrości, dziewczyna szybko się przekonuje, że niektóre obsesje bywają zabójcze…

Co zrobić, by zdobyć jeden z egzemplarzy?
Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go ANONIMOWA DZIEWCZYNA, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: które dzieło kultury będące thrillerem psychologicznym uważacie za najlepsze i dlaczego? Autorów najciekawiej uargumentowanych odpowiedzi nagrodzimy książką!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV