Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 14.04.2017, o godz. 00:00.

Beat Cop – wygraj grę i soundtrack – wyniki

Mamy dla was 3 zestawy gry Beat Cop w formie boxu na PC z dodatkową ścieżką dźwiękową na kasecie magnetofonowej.

Nagrody wygrali:

Dagmara Rumińska
Patryk Macura
Przemek Burek

Beat Cop to przygodówka point and click, w której wcielamy się w nowojorskiego detektywa – Jacka Kelly’ego. Został on wrobiony w morderstwo, a zadaniem gracza jest dotarcie do prawdy i oczyszczenie dobrego imienia stróża prawa. Produkcja studia Pixel Crow oferuje nielinową fabułę z licznymi zakończeniami, klimat policyjnych filmów lat 80 oraz czarny humor i niestosowne dowcipy.

Beat Cop: 3 tygodnie z życia krawężnika – recenzja gry

Beat Cop - soundtrack
fot. Techland

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać:

Jaką grę z wątkiem detektywistycznym lubisz najbardziej i dlaczego?

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawami gier Beat Cop w formie boxu PC z dodatkowym soundtrackiem na kasecie magnetofonowej.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 14 kwietnia.

Sponsorem nagród jest firma Techland.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.