Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 06.05.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Days Gone - wygraj edycję kolekcjonerską, gry i gadżety!

Days Gone to najnowszy tytuł na wyłączność PlayStation 4 - w nowym konkursie mamy do rozdania kilka egzemplarzy, w tym... kolekcjonerkę!

Days Gone to najnowszy tytuł na wyłączność PlayStation 4 - w nowym konkursie mamy do rozdania kilka egzemplarzy, w tym... kolekcjonerkę!

To nie jest kolejna gra o zombie. Wielu z Was może Days Gone tak właśnie postrzegać, ale jesteście w błędzie. Produkcja na wyłączność PlayStation 4 stara się usilnie przekonać nas, że świrusy, rojaki, traszki i inne stworzenia człekokształtne, które napotkamy w stanie Oregon, to ludzie. Ludzie, których można jeszcze uratować. Ludzie, którzy stali się tym, kim się stali, nie z własnej woli. To istoty żyjące, nie nieumarli, ale czy są to istoty myślące? Gra stawia wiele pytań...

To tylko fragment naszej recenzji nowego tytułu na wyłączność PlayStation 4, który gorąco polecamy ograć. Jeśli ją przeczytacie, dowiecie się, dlaczego. Tymczasem przejdźmy do konkretów: konkursu, w którym możecie wygrać Days Gone i związane z grą gadżety.

Zacznijmy od najważniejszego: od nagród. W konkursie nagrodzonych zostanie aż 5 osób. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma Days Gone Collector's Edition, czyli edycję kolekcjonerską wraz z dodatkami, na którą składają się:
- gra w steelbooku
- figurka autorstwa Gentle Giant
- 4 naklejki
- 6 przypinek
- 48-stronicowy artbook od Dark Horse wraz z jego cyfrową wersją
- soundtrack na płycie CD
- cyfrowe dodatki: 3 skórki na motocykl, wczesne odblokowanie umiejętności posługiwania się kluczem nastawnym, dynamiczny motyw

Pozostałych czterech zwycięzców otrzyma grę w podstawowej wersji i parę gadżetów: bandanę i czapkę z daszkiem!

Co zrobić, by wygrać? Na nasz konkursowy adres [email protected] należy wysłać maila zatytułowanego DAYS GONE, w jego treści zaś odpowiedzieć na pytanie: jakie dzieło kultury (film, serial, książka, gra) o tematyce związanej (choćby luźno!) z motywem ZOMBIE jest Twoim zdaniem najlepsze i dlaczego? Autorów najciekawszych i najlepiej uargumentowanych odpowiedzi nagrodzimy!

Konkurs trwa tydzień. Do zwycięzców odezwiemy się drogą mailową. Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV