Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 22.02.2019, o godz. 23:59.

Doniczki w kształcie Baby Groota – wygraj dla siebie takiego przystojniaka!

Chińskie sklepy z gadżetami i elektroniką pełne są zabawek, które w mniejszym lub większym stopniu nawiązują do tworów popkultury. I choć większość już na pierwszy rzut oka wygląda zbyt tandetnie, aby zainteresowały szerokie grono odbiorców, można wśród nich wyłowić perełki. Takie jak doniczka nawiązująca wyglądem do jednego z najsympatyczniejszych bohaterów ostatnich lat, Baby Groota ze Strażników Galaktyki vol. 2.

Do naszego biura trafiło pięciu takich przystojniaków i od razu podbiły serca całej załogi. W sumie nic w tym dziwnego – doniczkowe Grooty z GearBest prezentują się obłędnie:

 

Jeśli chcesz przeczytać pełną recenzję tego gadżetu i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest pięć takich uroczych doniczek – wejdź pod ten link. Tam znajdziesz wszystkie informacje.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.