Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 05.03.2019, o godz. 18:00.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – wygraj oryginalny scenariusz!

Oryginalny scenariusz do filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to kolejna pozycja, którą fani świata wykreowanego przez J.K. Rowling powinni mieć w swojej kolekcji. Teraz możecie ją u nas zdobyć!

Nakładem wydawnictwa Media Rodzina, które od lat wydaje na polskim rynku książki ze świata Harry’ego Pottera, ukazała się pozycja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny.

Scenariusz wydany w postaci książkowej stanowi pełną wersję scenariusza filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda autorstwa J.K. Rowling, z podaniem obsady oraz ekipy postaci i magicznych stworzeń znanych z poprzedniej części, jak również zupełnie nowych.

Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny - okładka
Źródło: Media Rodzina

Co zrobić, by zgarnąć dla siebie egzemplarz?
Napiszcie do nas maila (na adres: [email protected]), w tytule wpisując: ZBRODNIE GRINDELWALDA. W treści wiadomości napiszcie zaś, kiedy i w jakich okolicznościach po raz pierwszy zetknęliście się z magicznym światem Harry’ego Pottera. Z chęcią nagrodzimy Wasze wspomnienia!
Zapraszamy!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.