Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 25.02.2019, o godz. 20:00.

Jak wytresować smoka i Jak zostać piratem – konkurs!

Smoki, wikingowie, piraci, mnóstwo przygód – to wszystko oferują dwa pierwsze tomy serii Jak wytresować smoka autorstwa Cressidy Cowell. A my chętnie się nimi z Wami podzielimy!

Zanim do kin trafił pierwszy tom serii Jak wytresować smoka, brytyjska pisarka Cressida Cowell miała na koncie już kilka powieści z serii dla dzieci pod tym samym tytułem. Cykl cały czas się rozrasta i obecnie liczy już ponad dziesięć części.

Wydawnictwo Znak Emotikon jest polskim wydawcą powieści Cressidy Cowell. W zeszłym roku ukazały się dwie pierwsze książki:  Jak wytresować smoka i Jak zostać piratem. Teraz, przy okazji premiery trzeciego filmu z serii Jak wytresować smoka, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są komplety tych dwóch książek… i kilka bonusów!

Co zrobić, by zgarnąć zestaw książek i bonusów pod postacią zakładek i tatuaży? To proste! Wystarczy napisać do nas maila na nasz konkursowy adres [email protected], w tytule wpisując SMOKI! W treści wiadomości napiszcie, jakie dzieło popkultury (film, serial, gra, książka), w którym występują smoki, jest Waszym ulubionym… i dlaczego! Najfajniej uargumentowane odpowiedzi nagrodzimy!

Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.