Konkurs zakończył się 20.05.2017 o godz. 01:59.
Zdzisław Furgał

Zdzisław Furgał

Kanagawa – weź udział w konkursie i wygraj grę planszową – wyniki

Mamy dla was 3 gry planszowe Kanagawa. Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba popisać się kreatywnym myśleniem i znajomością japońskiej kultury.

Mamy dla was 3 gry planszowe Kanagawa. Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba popisać się kreatywnym myśleniem i znajomością japońskiej kultury.

Nagrody wygrali:

Kamil Stefaniak

Karol Nowak

Marta Morstin

Kanagawa to przepięknie zilustrowana gra mistrzowskiego duetu Cathala-Chevallier (to właśnie oni stworzyli grę Abyss), opowiadająca o pracy malarzy w XIX-wiecznej Japonii. Każdy z graczy wciela się w artystę – ucznia samego mistrza Hokusaia. W czasie rozgrywki wszyscy uczniowie będą rywalizować o miano najlepszego malarza.Gracze dobierają karty, zbierają pędzle i za specjalne osiągnięcia artystyczne otrzymują dyplomy. Gra kończy się, gdy jeden z uczestników ułoży obraz z 11 kart lub kiedy wyczerpie się talia.

źródło: Portal Games

 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać następujące zadanie:

Należy napisać haiku o tematyce gier planszowych.

Najciekawsze wierszyki zostaną nagrodzone 3 grami planszowymi Kanagawa.

Dla przypomnienia dodamy, że haiku to japońska forma poetycka, która składa się z 17 sylab podzielonych na trzy części znaczeniowe po 5, 7 i 5 sylab. Nie będziemy jednak bardzo restrykcyjni - liczy się dobra zabawa i pomysł, więc przymkniemy oko na małe niedociągnięcia formalne.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 19 maja.

Sponsorem nagród jest firma Portal Games.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV