Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 19.05.2017, o godz. 23:59.

Kanagawa – weź udział w konkursie i wygraj grę planszową – wyniki

Mamy dla was 3 gry planszowe Kanagawa. Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba popisać się kreatywnym myśleniem i znajomością japońskiej kultury.

Nagrody wygrali:

Kamil Stefaniak

Karol Nowak

Marta Morstin

Kanagawa to przepięknie zilustrowana gra mistrzowskiego duetu Cathala-Chevallier (to właśnie oni stworzyli grę Abyss), opowiadająca o pracy malarzy w XIX-wiecznej Japonii. Każdy z graczy wciela się w artystę – ucznia samego mistrza Hokusaia. W czasie rozgrywki wszyscy uczniowie będą rywalizować o miano najlepszego malarza.Gracze dobierają karty, zbierają pędzle i za specjalne osiągnięcia artystyczne otrzymują dyplomy. Gra kończy się, gdy jeden z uczestników ułoży obraz z 11 kart lub kiedy wyczerpie się talia.

źródło: Portal Games

 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać następujące zadanie:

Należy napisać haiku o tematyce gier planszowych.

Najciekawsze wierszyki zostaną nagrodzone 3 grami planszowymi Kanagawa.

Dla przypomnienia dodamy, że haiku to japońska forma poetycka, która składa się z 17 sylab podzielonych na trzy części znaczeniowe po 5, 7 i 5 sylab. Nie będziemy jednak bardzo restrykcyjni – liczy się dobra zabawa i pomysł, więc przymkniemy oko na małe niedociągnięcia formalne.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 19 maja.

Sponsorem nagród jest firma Portal Games.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.