Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 27.02.2019, o godz. 12:00.

Las – wygraj powieść grozy!

Jedną z najświeższych książkowych premier jest Las – powieść grozy dla młodzieży, której autorką jest Sharon Gosling. Mamy dla Was trzy egzemplarze!

Las jest napisany z punktu widzenia nastolatka, który wraz z rodziną przeprowadza się na północ Szwecji, do domu położonego w środku pradawnego lasu. Bohater szybko orientuje się, że wokół niego dzieją się dziwne rzeczy, a kiedy wraz z rodziną zostaje odcięty od świata przez śnieżycę, wydarzenia nabierają tempa, a sytuacja staje się coraz groźniejsza.

Czy bohaterowie ujdą z życiem oraz czy da się racjonalnie wytłumaczyć to, co się dzieje wokół nich? O tym przekonacie się czytając powieść Sharon Gosling.

Las - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Las ukazał się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa. Naszą recenzję – dajcie się zachęcić, jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości! – znajdziecie tutaj.

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie i zgarnąć egzemplarz książki, napiszcie maila na nasz konkursowy adres ([email protected]), zatytułujcie go LAS, w treści zaś napiszcie, jakie dzieło kultury (film, książka, gra, serial), w którym ważną rolę odgrywał sam las, jest Waszym zdaniem najlepszym i dlaczego? Autorów najciekawszych propozycji nagrodzimy!
Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.