Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 04.04.2017, o godz. 23:59.

Problem trzech ciał – wygraj książkę science fiction – wyniki

Mamy nie lada gratkę dla wielbicieli science fiction. Do wygrania świetna książka science fiction prosto z Chin.

Nagrody wygrali:

Anna Wołoszka
Kamil Stefaniak
Patrycja Filipowicz

Książka Problem trzech ciał to chińska powieść science fiction rozgrywająca się w 1967 roku. Podczas rewolucji kulturalnej wybitny fizyk zostaje brutalnie zabity przez czerwonogwardzistów. Jego córka, Ye Wenjie, która jest świadkiem zabójstwa, w wyniku splotu wypadków trafia do tajnej bazy wojskowej Czerwony Brzeg, co z czasem wpłynie na losy całej ludzkości…

Początek XXI wieku. Naukowiec Wang Miao zostaje członkiem komisji badającej przyczyny serii samobójstw najwybitniejszych fizyków. W wyniku prywatnego dochodzenia natyka się na tajemniczą grę wirtualną o nazwie Trzy ciała, której celem jest uratowanie mieszkańców planety zagrożonej oddziaływaniem grawitacyjnym trzech słońc. Niebawem odkrywa, że świat tej gry wcale nie jest fikcją…

Przeczytaj naszą recenzję książki

Problem trzech ciał - okładka
Źródło: Rebis

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie poniższe pytanie:

Która powieść SF jaka ukazała się w Polsce w 2016 r. lubisz najbardziej? Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 4 kwietnia. Do wygrania 3 egzemplarze książki Problem trzech ciał autorstwa Cixin Liu.

Portal naEKRANIE.pl jest patronem medialnym powieści.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.