Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 29.11.2018, o godz. 13:00.

Sprawa zaginionego markiza – wygraj tom powieści kryminalnej o siostrze Sherlocka Holmesa!

Sprawa zaginionego markiza to powieść autorstwa Nancy Springer. Bohaterką książki jest Enola Holmes, znacznie młodsza siostra słynnych geniuszy Sherlocka i Mycrofta. Kilka tomów tej powieści chcemy rozdać Wam w konkursie!

Oto Enola Holmes! Bohaterkę poznajemy, gdy w dniu jej czternastych urodzin znika jej matka. Wbrew decyzji braci, Sherlocka i Mycrofta, którzy chcieliby zatrzymać Enolę w szkole z internatem, dziewczynka wyjeżdża do Londynu, by odszukać matkę. Tu rozwiązuje serię zagadek kryminalnych i jednocześnie stara się unikać braci, którzy próbują ją odzyskać.

Nancy Springer opisała przygody młodszej siostry Sherlocka Holmesa, osadzając fabułę swoich książek w uniwersum stworzonym przez Arthura Conan Doyle’a. Czytelnik ogląda Londyn oczami dziewczyny, mającej odwagę przeciwstawić się wiktoriańskim konwenansom.

Sprawa zaginionego markiza - okładka
Źródło: Poradnia K

Serdecznie polecamy książkę miłośnikom powieści kryminalnych ze znanym wszystkim fanom Holmesa klimatem. Przygotowaliśmy dla Was mały konkurs, w którym chętnie się nią z Wami podzielimy! A co zrobić, by wygrać?

To proste: na naszego konkursowego maila [email protected] wyślijcie wiadomość zatytułowaną ENOLA HOLMES, w treści odpowiadając na pytanie: jaki film, książka lub serial jest Waszym zdaniem najlepszym dziełem o charakterze detektywistycznym i dlaczego?

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni!
Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.