Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 09.03.2017, o godz. 23:59.

Wygraj grę planszową Domek – wyniki

Odpowiedz na pytanie i wygraj familijną grę planszową Domek, w której celem graczy jest zaprojektowanie niepowtarzalnego domu.

Nagrody wygrali:

Paula Sulej
Lucy Wnuk
Erwin Borkowski


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać grę Domek, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: W jaką grę planszową lubisz grać z rodziną? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 9 marca 2017 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Domek.

Od lutego do listopada w całej Polsce odbywają się eliminacje do Mistrzostw Polski w tę grę. Na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody.

Domek - gra
Źródło: Rebel

W ciągu dwunastu rund zbierzesz tyle kart, by zapełnić swoją planszę pokojami, wybrać kolor dachu i znaleźć miejsce na stylowe lub praktyczne dodatki, tworząc tym samym niepowtarzalny „Domek” z charakterem. Na koniec gracze porównują swoje dzieła i zliczają punkty za funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu i wykończenie całości.

Piękno i różnorodność kart (prawie 100 unikalnych grafik) potęgują przyjemność płynącą z każdej rozgrywki. Przejrzysta i bardzo spójna z tematem mechanika daje możliwość podejmowania za każdym razem nowych, ciekawych decyzji i budzi chęć zagrania w „Domek” po raz kolejny… i kolejny.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.