Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542347515.1545&rtu=-1
 

Konkursy

Konkurs zakończył się 31.10.2016, o godz. 23:59.

Wygraj książkę Czarna Wdowa: Na zawsze czerwona – wyniki

W nowym konkursie mamy dla was do wygrania książkę z uniwersum Marvela. W powieści Czarna Wdowa. Na zawsze czerwona poznacie m.in. losy Natashy Romanoff.

Książki wygrali:

Krzysztof Kochańczyk

Daniel Adamczewski

Renata Farbaniec


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać objętą patronatem NaEKRANIE.pl książkę Czarna Wdowa. Na zawsze czerwona autorstwa Margaret Stohl, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Którą z postaci z uniwersum Marvela lubisz najbardziej? Uzasadnij odpowiedź.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 31 października 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Czarna Wdowa.

Czarna Wdowa. Na zawsze czerwona - okładka
Źródło: Zielona Sowa

NATASHA ROMANOFF jest jednym z najgroźniejszych zabójców. Trenowana od najmłodszych lat w sztuce zwodzenia i zabijania przeciwników. Natasha otrzymała pseudonim Czarnej Wdowy od Ivana Somodorova – swojego okrutnego i brutalnego nauczyciela z moskiewskiej szkoły superszpiegów zwanej Czerwoną Komnatą.

Odkryj nową stronę Uniwersum Marvela, która porusza zarówno zagorzałych fanów, jak i tych dopiero poznających świat superbohaterów. Margaret Stohl po raz pierwszy odkrywa przed czytelnikiem nieopowiedzianą dotąd historię Czarnej Wdowy…

 

 

Co o tym sądzisz?