Konkurs zakończył się 05.08.2009 o godz. 02:00.

Wygraj muzykę do filmu HP i Książę Półkrwi!

Kilka dni temu na ekranach polskich kin pojawił się długo oczekiwany przez wszystkich fanów film Harry Potter i Książę Półkrwi. Wydarzeniu temu towarzyszyło ukazanie się na naszym rodzimym rynku ścieżki dźwiękowej Nicholasa Hoopera. Opinie krytyków na temat samego obrazu jak i jego muzyki są różne, a jeden z tych głosów można przeczytać już na łamach FilmMusic.pl w recenzji sporządzonej przez Łukasza Wudarskiego. Tym, którzy jednak zainteresowani są posiadaniem muzyki do nowego Pottera zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym właśnie będzie można wygrać jeden z trzech dostarczonych przez Universal Music Polska krążków z muzyką do Księcia Półkrwi. Co należy zrobić aby otrzymać płytę? Proponujemy następującą zabawę...

Poniżej znajduje się 6 sampli pochodzących ze ścieżek dźwiękowych do filmów o Harrym Potterze. Waszym zadaniem Drodzy konkursowicze będzie poprawne przypisanie kawałków muzycznych konkretnym tytułom filmów. A oto one:

Fragment 1
Fragment 2
Fragment 3
Fragment 4
Fragment 5
Fragment 6

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 5 sierpnia włącznie. Wśród osób, które poprawnie zdołają zidentyfikować największą ilość prezentowanych wyżej sampli rozlosujemy trzy płyty z muzyką do Księcia Półkrwi. Zachęcamy zatem do zabawy. :)

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV