Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 15.12.2016, o godz. 23:59.

Wygraj pięknie wydany album Magiczne istoty – wyniki

Odpowiedzcie na pytanie i wygrajcie pięknie wydany, rewelacyjnie zilustrowany leksykon magicznych istot autorstwa Simona Hollanda.

Książki wygrali:

  • Monika Chyczewska
  • Ewa Klimer
  • Patryk Molik

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać album Magiczne istoty Simona Hollanda, należy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytanie: Którego z tajemniczych stworów znanych z legend czy mitów lubisz najbardziej? Czekamy na odpowiedzi z uzasadnieniem.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Przesyłajcie je do 15 grudnia 2016 r. do godziny 23:59 na adres [email protected] w tytule wpisując: Magiczne istoty.

Magiczne istoty - okładka
Źródło: Galeria Książki

Wejdź do niezwykłej krainy magicznych istot…
Przygotuj się na spotkanie z zachwycającymi mitycznymi stworzeniami z całego świata, od olbrzymów i trolli, po wilkołaki, harpie, syreny i jednorożce. Poznaj związane z nimi zdumiewające historie: dowiedz się, jak złośliwe elfy wywołują straszliwe koszmary, co zrobił Pegaz, by pokonać budzącą grozę Chimerę, dlaczego Feniks śpiewa urzekającą pieśń, jak zgasić smoczy ogień… i wiele więcej.
 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]