Konkurs zakończył się 02.03.2017 o godz. 15:00.
Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Wygraj zaproszenia na spotkanie z aktorami The Walking Dead – wyniki

Na początku marca do Polski przyjadą aktorzy z popularnego serialu The Walking Dead. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania zaproszeń na spotkanie z nimi.

Na początku marca do Polski przyjadą aktorzy z popularnego serialu The Walking Dead. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania zaproszeń na spotkanie z nimi.

W poniedziałek 6 marca do Polski przyjadą aktorzy z obsady serialu The Walking Dead: Alanna Masterson (Tara), Ross Marquand (Aaron) i Seth Gilliam (Gabriel). Spotkanie z nimi odbędzie się w warszawskim kinie Luna o godz. 19:00. Publiczność będzie mogła wziąć udział w panelu z serialową ekipą, który poprowadzi nasz redaktor naczelny Dawid Muszyński, podczas którego każdy będzie mógł zadać pytanie, a po spotkaniu z aktorami zaprezentowany zostanie 12. odcinek produkcji tuż przed polską premierą na kanale FOX (przypominamy, FOX pokazuje The Walking Dead w poniedziałki o godz. 22:00).

Do rozdania mamy 50 podwójnych zaproszeń. Zadanie konkursowe tym jest dość proste: Napiszcie, która postać z serialu powinna zginąć i dlaczego? Liczymy na waszą kreatywność. Jeśli nie chcecie lub nie możecie skorzystać z podwójnego zaproszenia, tylko pojedyncze, zaznaczcie to proszę w mailu. Dostaliśmy 100 wejściówek, możemy rozdawać także pojedyncze, jeśli nie jesteście w stanie wykorzystać podwójnego. Po co miejsce ma się zmarnować, niech ktoś inny skorzysta.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected] w tytule wpisując: The Walking Dead. W treści umieśćcie odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko, numer telefonu, a także informacje o zaproszeniu, które chcecie otrzymać (na jedno lub dwa miejsca). Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 marca do godziny 14:00.

 

WYNIKI:

Daniel.luczak1997

Beaatriss8

nikolarybicka

f.swiatek

monikagryz96

morusewicz

paulapaula123

daga98

rafal.grodek

n.nowak.julia

piena99

krolak.bartek

lara_perkins

martuella

Krzysiu.2000

Juliawasiak5

Krimme98

Anna-kubicka

klaudiaczekalska

gaszkipiekary

szymon.galwa

sianosp

ilonakuprewicz

nin.ant

walczak.rf

pawel.pistelok

majewska.m

maslowska.m93

wojtasbie

admirales96

rosawik

milena.merkur

aannggeelliikkaa8

marcin.baron.88

kpieniazek97

natalia.nowecka

koloser99

zawkuba

olapisarek98

karolsowa

luisek2634

julkaa1405

macgyver86

lukaszsobieszek1994

Martyna829

Magdalenasalata7

bartuniek

magdalena.muszynska

michalbudzynski91

klaudia.sawicka.97

 

Wszystkie osoby proszone są o stawienie się o 18.00 przed warszawskim kinem Luna. Pracownicy Fox pokierują was do odpowiedniej sali.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV