Grzegorz Stelmaszewski

Grzegorz Stelmaszewski
 • Data urodzenia:

  30 listopada 1962 (56)
 • Miejsce urodzenia:

  Łódź
 • Narodowość:

  Polak
 • Wzrost:

  172 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Grzegorz Stelmaszewski był aktorem niezawodowym. Zanim zaczął grać w filmach, odbywał wyroki za kradzieże w zakładach karnych. Został zauważony w trakcie reportażu, w którym wziął udział, i dostał zaproszenie na casting do filmu pt.: Edi, w którym później zagrał rolę brata Księżniczki. W swojej karierze wystąpił w kilkudziesięciu filmach, wcielając się w role epizodyczne i drugoplanowe.

W obsadzie (7)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV