Przeczytaj w weekend

Współpraca

Większość z nas właśnie tu zdobywała pierwsze doświadczenia jako autor, redaktor, recenzent. Dziś, po kilku latach, wspólnie tworzymy jedno z najistotniejszych miejsc w polskim popkulturowym internecie. Wciąż się rozwijamy, wciąż szukamy nowych ludzi, którzy tak jak my chcą pisać i rozmawiać o serialach, filmach, grach, książkach czy telewizji z pasją, profesjonalnie i z fanowskim entuzjazmem zarazem.

Nie potrzebujemy tu osób piszących długie zdania siedmiosylabowcami. Chętnie przyjmiemy do swego grona ludzi, którzy interesują się poważnym kinem czy literaturą, ale trzeba umieć o niej ciekawie opowiadać. Szukamy pasjonatów, którzy będą chcieli dzielić się swoją pasją ze światem. Takich, którzy dużo wiedzą o kulturze, ale wciąż chcą się jeszcze więcej dowiedzieć. Takich, którzy w jasny i przejrzysty sposób potrafią napisać, co myślą. Takich, którzy nie mogą się doczekać nowych fabuł, programów, nowych opowieści o swoich ulubionych bohaterach i tę niecierpliwość chcą przekuć we wspólną pracę nad wielkim portalem o kulturze popularnej i nie tylko.

Jeśli sądzisz, że to powyżej jest o Tobie – napisz do nas. Czekamy i przeczytamy każdy list. Napisz coś o sobie, by nas zainteresować, dołącz jakieś próbki swoich tekstów (jeśli je masz), powiedz, czym byś się chciał zajmować – bo możliwości jest mnóstwo. Szukamy zarówno recenzentów, jak i ludzi, którzy pomogą nam uzupełniać naszą bazę danych; szukamy kinomaniaków, fanów komiksów, gier, książek i seriali; szukamy także osób oglądających telewizję i dostrzegających w niej ciekawe nurty i zjawiska; szukamy ludzi, którzy chcą od zera nauczyć się wszystkiego, i takich ze sporym doświadczeniem. Do prowadzenia takiego portalu jak nasz potrzeba zarówno autorów tekstów, jak i znawców tematu, którzy im pomogą, czy coraz większego grona rozmaitych współpracowników – najważniejsza jest chęć, fascynacja kulturą w jej najróżniejszych przejawach i przekonanie do pracy.

Pomyślcie – jeszcze kilka lat temu większość z nas była normalnymi fanami. Dziś latamy po świecie, siadamy naprzeciw największych gwiazd Hollywood i wypytujemy ich o najnowsze filmy, oglądamy seriale i gramy w najnowsze gry na tygodnie przed ich oficjalnymi premierami. Dziś nasza pasja stała się naszą pracą, ale wciąż jest pasją. Jeśli dołączycie do nas – za kilka lat z Wami może być podobnie.

Piszcie – [email protected]

Szukamy przede wszystkim pożeraczy książek – chętnie byśmy więcej pisali o różnych literackich gatunkach, np. kryminałach. Szukamy fanów seriali czy szeroko rozumianej telewizji – tu się dzieje mnóstwo i chętnie powitamy w swym gronie jeszcze niejedną osobę, która to na bieżąco potrafi opisać i zrecenzować. Szukamy też chętnych na zdalne staże i praktyki (także studenckie)– od takiej formy zaczęła się niejedna poważna redakcyjna kariera w tej branży.

Zapraszamy.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV