Przeczytaj w weekend

Współpraca

Większość z nas właśnie tu zdobywała pierwsze doświadczenia jako autor, redaktor, recenzent. Dziś, po kilku latach, wspólnie tworzymy jedno z najistotniejszych miejsc w polskim popkulturowym internecie. Wciąż się rozwijamy, wciąż szukamy nowych ludzi, którzy tak jak my chcą pisać i rozmawiać o serialach, filmach, grach, książkach czy telewizji z pasją, profesjonalnie i z fanowskim entuzjazmem zarazem.

Nie potrzebujemy tu osób piszących długie zdania siedmiosylabowcami. Chętnie przyjmiemy do swego grona ludzi, którzy interesują się poważnym kinem czy literaturą, ale trzeba umieć o niej ciekawie opowiadać. Szukamy pasjonatów, którzy będą chcieli dzielić się swoją pasją ze światem. Takich, którzy dużo wiedzą o kulturze, ale wciąż chcą się jeszcze więcej dowiedzieć. Takich, którzy w jasny i przejrzysty sposób potrafią napisać, co myślą. Takich, którzy nie mogą się doczekać nowych fabuł, programów, nowych opowieści o swoich ulubionych bohaterach i tę niecierpliwość chcą przekuć we wspólną pracę nad wielkim portalem o kulturze popularnej i nie tylko.

Jeśli sądzisz, że to powyżej jest o Tobie – napisz do nas. Czekamy i przeczytamy każdy list. Napisz coś o sobie, by nas zainteresować, dołącz jakieś próbki swoich tekstów (jeśli je masz), powiedz, czym byś się chciał zajmować – bo możliwości jest mnóstwo. Szukamy zarówno recenzentów, jak i ludzi, którzy pomogą nam uzupełniać naszą bazę danych; szukamy kinomaniaków, fanów komiksów, gier, książek i seriali; szukamy także osób oglądających telewizję i dostrzegających w niej ciekawe nurty i zjawiska; szukamy ludzi, którzy chcą od zera nauczyć się wszystkiego, i takich ze sporym doświadczeniem. Do prowadzenia takiego portalu jak nasz potrzeba zarówno autorów tekstów, jak i znawców tematu, którzy im pomogą, czy coraz większego grona rozmaitych współpracowników – najważniejsza jest chęć, fascynacja kulturą w jej najróżniejszych przejawach i przekonanie do pracy.

Pomyślcie – jeszcze kilka lat temu większość z nas była normalnymi fanami. Dziś latamy po świecie, siadamy naprzeciw największych gwiazd Hollywood i wypytujemy ich o najnowsze filmy, oglądamy seriale i gramy w najnowsze gry na tygodnie przed ich oficjalnymi premierami. Dziś nasza pasja stała się naszą pracą, ale wciąż jest pasją. Jeśli dołączycie do nas – za kilka lat z Wami może być podobnie.

Piszcie – [email protected]

Szukamy przede wszystkim pożeraczy książek – chętnie byśmy więcej pisali o różnych literackich gatunkach, np. kryminałach. Szukamy fanów seriali czy szeroko rozumianej telewizji – tu się dzieje mnóstwo i chętnie powitamy w swym gronie jeszcze niejedną osobę, która to na bieżąco potrafi opisać i zrecenzować. Szukamy też chętnych na zdalne staże i praktyki (także studenckie)– od takiej formy zaczęła się niejedna poważna redakcyjna kariera w tej branży.

Zapraszamy.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Maggie Gyllenhaal

Maggie Gyllenhaal

ur. 1977, kończy 42 lat

Noah Gray-Cabey

Noah Gray-Cabey

ur. 1995, kończy 24 lat

Lisa Bonet

Lisa Bonet

ur. 1967, kończy 52 lat

Marg Helgenberger

Marg Helgenberger

ur. 1958, kończy 61 lat

Gigi Edgley

Gigi Edgley

ur. 1977, kończy 42 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV