Przeczytaj w weekend

Będzie pełny sezon The Good Doctor

Stacja ABC jest zadowolona z nowego serialu twórcy Doktora House'a. The Good Doctor osiąga sukces.

Stacja ABC jest zadowolona z nowego serialu twórcy Doktora House'a. The Good Doctor osiąga sukces.

Adam Siennica

Adam Siennica

Pierwsze dwa odcinki serialu The Good Doctor zanotowały świetną oglądalność. Do tej pory pilota oglądało 16,9 mln widzów (łącznie z nagrywarkami i powtórkami) ze współczynnikiem 3.7, a na żywo pierwsza emisja przyciągnęła 11,4 mln widzów.

Pełny sezon serialu będzie liczyć 22 odcinki. Przypomnijmy, że za sterami stoi David Shore, twórca Doktora House'a, a tytułową rolę gra Freddie Highmore.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV