Box Office: Aquaman osiągnął w Chinach lepszy wynik niż wszystkie filmy DCEU

Aquaman w tydzień w Chinach zrobił to, czego pozostałe filmy uniwersum DC nie potrafiły zrobić przez cały okres emisji w tym kraju. Wyniki box office to powód do zadowolenia dla producentów.

Aquaman w tydzień w Chinach zrobił to, czego pozostałe filmy uniwersum DC nie potrafiły zrobić przez cały okres emisji w tym kraju. Wyniki box office to powód do zadowolenia dla producentów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  aquaman 

Aquaman będzie królem box office końcówki 2018 roku. Do tej pory razem z wynikami z piątku film zebrał w Chinach aż 147,4 mln dolarów. Oznacza to, że w tym kraju osiągnął w tydzień lepsze wyniki niż pozostałe filmy uniwersum DC podczas całej emisji w Chinach. Mowa tu o takich tytułach jak Człowiek ze stali (łącznie 63,4 mln dolarów w Chinach), Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (95,7 mln dolarów), Wonder Woman (90,4 mln dolarów) oraz Liga Sprawiedliwości (106 mln dolarów). Legion samobójców nie miał dystrybucji w Chinach.

Co ciekawe, wyniki superbohatera granego przez Jason Momoę przewyższyły też łączne wpływy kilku filmów MCU, które są bardzo popularne w Chinach. Mowa o takich tytułach jak Spider-Man: Homecoming, Czarna Pantera, Ant-Man i Ant-Man i Osa.

Aquaman jest już wyświetlany w 43 krajach. Dzięki temu sumując wszystkie wpływy ma już na koncie 179,1 mln dolarów. W większości krajów świata premierę będzie mieć w przyszłym tygodniu.

Zobaczcie też fragment, w którym Aquaman walczy z Black Mantą:

Dla przypomnienia pełna galeria zdjęć:

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV